Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazudtam az új barátnőmnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtam az új barátnőmnek a baráti társaságomról (nincsenek is barátaim). Ki lehet ebből még jönni vagy jobb lett volna rögtön megmondani?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim, egyáltalán. Munkatársaim vannak de munkán kívül nem keresnek engem. Én próbálkoztam egy ideig de nem kedvelnek. Nincs velem bajuk de valahogy nem “jövök be” az embereknek.

Megismertem egy nagyon kedves nőt, néhány hete randizgatunk. Látott engem a szomszédommal beszélni néhány mondatot, igazából az autóparkolóval kapcsolatban kérdezett valamit, nem is személyeset. Kérdezte a barátnőm hogy ki volt ez, erre szégyenből rávágtam hogy az egyik barátom, tudod amit meséltem teljesítménytúrát, ott vele voltam! Máskor is meséltem neki valós élményeket de úgy mintha baráti társaságban történtek volna meg, közben meg az összesen egyedül voltam (nyaralás, síelés, koncertek, programok, sportok)

Nem mertem, merem neki megmondani hogy egy barátom sincs, félek hogy őrültnek néz és otthagy. Azért manapság tényleg fura egy barátok nélküli ember. Hogy nincs facebookom azt is alig tudtam kimagyarázni. Egy időben volt, de hiába léptem be nem jelölt be senki, a munkatársak, régi osztálytársak meg az én jelölésemre nem regáltak. Volt hogy 7 hónapig nem léptem be, de ugyanúgy semmi értesítés nem volt. Ebben is hazudtam neki, kitaláltam egy mesét hogy elvi okokból ellenzem az ilyen oldalakat. Közben meg amíg volt oldalam alig vártam hogy visszaigazoljon valaki vagy ilyesmi.


Meg kellett volna időben mondanom hogy nincsenek barátaim? Úgyis kiderül! Csak akkor szerintem le is épített volna, kinek kell egy normálistól eltérő fura ember? Mi lett volna, mi lenne a megoldás? Ha elmondom neki az igazat akkor egy friss kapcsolatban ez bukta ugye?


2018. jan. 9. 17:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%
Én ugyanilyen vagyok csak lányban. Egy ideg szégyelltem,de boldog vagyok így. Van azért,akivel jól elbeszélgetek,de szabadőnkben mi sem találkozunk. Ennek ellenére sok élményben van részem. Mindig megismerek új embereket,jól szórakozunk,aztán szétválnak útjaink. Ezt a párom is elfogadja,nem néz miatta ufónak. Hülyeség volt kamuznod,de beadhatod akár később, hogy eltávolodtál a baráti körödtől. Párom se hord magával ha a haverokkal van. Nem kötelező.
2018. jan. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
54%

Van egy tippem arra, hogy miért nincsenek barátaid: azért, mert a nehézségeket hazugságokkal próbálod megoldani. Ez pedig s z á n a l m a s.


Én se barátkoznék olyannal, aki ilyen dolgokban is képes hazudni.

2018. jan. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
46%
Ha az elején ilyen viszonylag lényegtelen dologban hazudsz mi lesz itt még később? Tisztább lett volna megmondani, hogy inkább csak munkahelyi ismerőseid vannak, de nincs egy rendes baráti köröd akivel eljárkálnál. Lehet a csaj is hasonló helyzetben van. Az viszont fura, hogy senki nem jelölt vissza FB-n mikor a többség olyanokat is visszajelöl akivel soha egy szót sem váltott személyesen.
2018. jan. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nem szoktam hazudni, emiatt is mar a bűntudat! A régi osztálytársak azért nem jelölnek vissza mert szerintem nem is emlékeznek rám. Az általánost 3, a középiskolát 4 iskolában végeztem a szüleimnek köszönhetően (együtt voltak, aztán egyszer egyiknél laktam, aztán a másiknál, utána újra összejöttek és új helyen kellett újrakezdeni, aztán külföldre kellett költözni, aztán nagyszülőkhöz, ilyenek voltak)

A munkatársak meg azért nem igazoltak vissza mert szerintem nem akarják hogy meghívjam őket ide-oda vagy esetleg elmenjek valami eseményre amit kiírnak és ahol nem akarják hogy ott legyek.

2018. jan. 9. 17:32
 5/18 anonim ***** válasza:
8%

Persze, nem szoktál...


Hát nekem szerintem itt lenne vége a kapcsolatnak, mert hazug emberekre NINCS szükségem.

2018. jan. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Belegondoltam a helyzetbe: én azért biztos nem dobnálak ki, mert nincsenek barátaid. Arról viszont, hogy ebben hazudtál igencsak meg lenne a negatív véleményem.

De ha egyébként már megszerettelek, és amúgy nagyon jól bánsz velem, akkor a hazugságodért sem dobnálak ki, ha csak ez lenne a gond. De nagyon rossz véleményt alakítanék ki,tehát a bizalmam nem lenne ugyan olyan, mint volt.

Nem tudom, mióta vagytok együtt. Ha még csak pár hete, akkor szerintem elmondhatnád neki az igazat simán, nem fog csak ezért kidobni.

2018. jan. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem sértésnek szánom, de tényleg nagyon furcsa lehetsz. Megmondom őszintén nekem sincsenek igazán barátaim, ismerőseim vannak, akikkel sokszor beszélek személyes témákról, de nem érzem őket igazi barátnak. Párom van, mikor megismerkedtünk rengeteg barátnőm volt, de egy év után mindenkit elvesztettem, párom látta ezt, hogy nincs egy barátnőm sem, és szégyelltem magam előtte, de nem nevetett ki, hanem együttérzett. Ha most én is összejönnék valakivel, nem feltétlen mondanám meg neki, hogy nincsenek barátaim, 1 hónap után viszont már elárulnám, hisz ahogy írtad, úgyis ki fog derülni az igazság. De az életre azt tanácsolom neked, hogy légy nyitottabb, légy kedvesebb, mert azért ez amit leírtál magadról tényleg nagyon furcsa.
2018. jan. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
28%
Én megértelek, nem vágom, hogy miért bántanak téged itt is az emberek. Azért néznek furának, mert más vagy, mint ők. Agymosottak, sablonosak, önálló gondolatok nélküli emberek, neked pedig van sütnivalód és ez nem tetszik nekik.
2018. jan. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Bérhaverok, nézd meg.
2018. jan. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%

Objektívan mondom, nem ítélkezem:

Hát ehhez aztán nagy sütnivaló kellett ( utolsó)! :D

Kár, hogy a következő lépséhez már nem jutott el gondolatban. :)


A facebook senkit nem érdekel, a barátom is letörölte magát évekkel ezelőtt ( ő tényleg utálja), egy kollégámnak meg eleve sincs. Bennem pl ez előbb vált ki szimpátiát.


Kár vot hazudnod, elég lett volna enynit mondandod, mert nem érdekel/nem szereted, ennyi.


A barátokról való hazugság is felesleges volt.

Egyébként ennél a pontnál, ami a parkolós történet volt, már bevillant a kényszeres hazudozás, mert kicsit arra hajazol.. Egyetlen területén az életednek (randizás) kapásból 3 hazugság. Biztos, hogy alap esetben nem szoktál kamuzni, csak éppen most?..


Volt egyébként kényszeres hazudozással élő barátom ( csak barát, és gyanúm szerint volt valamiylen mentális betegsége is, hsizen a 2 általában együtt jár), nagyon szerettem őt ennek ellenére is.


Aztán az is lehet, hogy csak a kényszeres megfelelés hozza elő belőled. Szerintem állj le, mert ha sokszor veszed észre, hogy ezen kapod magad, hoyg megitn egy kitalált sztorit mondasz és nem is tervezed, fogalmad sincs miért mondtad, ott már kényszerességről van szó.

)(pl a parkolós szotrinál nem volt vele konkrét célod, csak magától jött)


Add nyugodtan ömagad, az emberek eleve jobban kedvelik azt, akik magukat tudák adni. Ez már a kisugárzásból is érződik. Magadból próbál emgmutatni valamit minden találkozásnsál. - ÉS felesleges túlkompenzálnod, vállald fel magad, annál jobban nem sülhet el amúgy sem semmi.

Hazugságokkal meg csak magad alatt vágod a fát. Pláne ennyivel, főleg ha még gyűlik is..

2018. jan. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!