Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti adnátok pénz a nőgyógyászna...

Ti adnátok pénz a nőgyógyásznak ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Magánrendelésre járok a nőgyógyászomhoz, sajnos most úgy alakult, hogy P3, CIN2 miatt méhnyakműtétet kell csinálni.


Viszont kórházban műt, a műtét államilag finanszírozott.


Ti ennek ellenére adnátok neki pénzt? Ha igen,mennyit?


Én affelé hajlok, hogy nem adok, mert szinte mindig csak magánorvoshoz járok, most végre valamit állna a TB, amit fizetek.


De azt sem akarom, hogy ha nem adok, akkor utána úgy álljon hozzám, mert tényleg nagyon jó orvosnak tartom és továbbra is szeretnék hozzá járni. Csak fogalmam sincs, hogy hogyan "illik" ilyenkor.



2018. márc. 6. 16:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, egy "t" betű lemaradt a kérdésnél :)
2018. márc. 6. 16:24
 2/6 anonim ***** válasza:
Akinek magán praxisa van, az nincs rászorulva a hálapénzre, akkor sem, ha állami kórházban műt. A műtét egyébként is egyszeri beavatkozás, nem kell attól tartanod, hogy legközelebb majd flegma lesz. Ha sikeres a műtét, legfeljebb veszel neki egy üveg vörösbort. :)
2018. márc. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem adok soha semelyik tb-s ellátáson semmit az orvosnak.


Az a dolga, hogy ellásson :)

2018. márc. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért ez elég kényes téma így. A TB azt finanszírozza, hogy ha te bemész az ambulanciára, akkor ott ellátnak, és ha a cytológiai leleted alapján conisatiót kell végezni, akkor valaki megcsinálja.

Ha te ragaszkodsz egy orvoshoz, és azt szeretnéd, hogy ő végezze a műtétet és ne a Jancsika meg a Mariska, akkor azért ezt illik honorálni. De ha megkérded, hogy mibe fog ez neked kerülni, lehet simán azt mondja, hogy semmibe, majd a kontrollra a magánrendelőbe menj és kész.

2018. márc. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a 17:38-as válaszolóval egyetértek.
2018. márc. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én nem kértem, hogy ő csinálja, megkérdeztem, hogy ki fog műteni? És mondta, hogy ő és a műtét államilag finanszírozott. Egyébként is abban a kórházban dolgozik, ahol lesz a műtét, csak én a magánrendelésére járok!
2018. márc. 7. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!