Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fiúk! Ti mit éreztek akkor,...

Fiúk! Ti mit éreztek akkor, amikor a NŐI PROBLÉMÁKKAL viccelődtök? És lányok, titeket zavar?

Figyelt kérdés
2010. jún. 9. 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a nők rontották el azzal, hogy női problémáknak keresztelték el, és nem nevezik nevén. A betét -és babapelusreklámokban is mindig azt mondják, hogy magába szívja a "folyadékot" meg a "nedvességet". Mivel a nőknek ez általában természetes, a férfiak finom lelke miatt kellett elkeresztelni női problémának. És ami tabu, azzal általában viccelődnek.

23/L

2010. jún. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát, én nem szoktam viccelődni vele, ellenben nőket már többször hallottam.


43F

2010. jún. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát én úgy azon szoktam felhúzni magam, hogy egyes fiúk olyanokat mondanak mondjuk valakire, ha ideges, hogy Biztos menstruál!!! Valamiért ez nagyon idegesít....
2010. jún. 9. 16:05
 4/10 anonim ***** válasza:

Engem az idegesít, mikor ha rosszul vagyok suliban, semmi tekintettel nincsenek rám.. Még a nőtársaim se!!! Nem tudom, miért?!

Pedig tényleg nagyon rosszul szoktam lenni.. Volt, hogy mentőt hívtunk otthonra.. Pedig eléggé nagy a tűrőképességem...

De komolyan ilyenkor b*sztatnak is.. :O Még a barátnőim is, hogy mit tettetem magam.. :O


A többi viccelődés annyira nem zavar... Én éretlennek tartom azokat, akik ilyenekkel viccelődnek.


15/L

2010. jún. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
kösziiii... szerintem nem is igazi barátnők azok, akik nem megértőek ezzel. végül is ők is nők...
2010. jún. 9. 20:28
 6/10 anonim ***** válasza:
Intelligencia kérdése.
2010. jún. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az agyilag éretlenek viccelődnek ezzel és sajnos ezért szégyelli kimondani is sok lány, hogy menstruál. Pedig ennek nem így kéne lenni, mert ez teljesen természetes dolog. Fiú vagyok én is, és a legjobb barátom lány. Vele mindig lehet ilyenről beszélni.
2010. jún. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Engem nagyon zavar, el sem tudod képzelni milyen hülye csoporttársaim vannak... Múltkor jogon a nemi erőszakról volt szó,és mondta a tanár h az egyetemen mikor tanították ezt "átvedlettek" nőgyógyásszá mert olyan részletességgel tanították az egészet, és a hülyegyerek csoporttársaim nevettek rajta, meg ha szóba kerül a nőgyógyász kifejezés,azon is viccelődnek. Pedig ezek már huszonévesek.

Vagy szünetben az egyik, ráadásul rondább srác, az osztályterem közepén elkezdte mesélni,h mikor a 3.barátnője széttette a lábait először látta h mekkora "lyuka" van,és kérdezte is tőle h szült is e már meg ilyenek. Most vki azt hiszi ettől lesz jobb pasi h ilyeneket mesél a csoport előtt, ráadásul olyan hangnemben mintha pl számítógépekről beszélne???

2010. jún. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Uhhh.... úgy látszik nem értitek mit akarok mondani:'( ÉN MOST NEM ARRÓL BESZÉLEK, HOGY A LÁNYOK NEM MERNEK BESZÉLNI A MENSTRUÁCIÓRÓL, HANEM... na mindegy
2010. jún. 10. 20:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Én csak a kérdésedre válaszoltam! Ennyi.
2010. jún. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!