Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet valami baj abból, hogy...

Lehet valami baj abból, hogy tampont használok?

Figyelt kérdés

Utálom a betétet, már volt olyan hogy át is áztam benne egy óra alatt. Ezért szeretnék váltani tamponra. Először minire gondoltam, de mivel elég erős a vérzésem, ezért lehet meg kellene próbálnom a normált/supert (szűz vagyok :D) vannak veszélyei? Mert pl. olvastam arról a neten, hogy egy csaj a tamponja miatt halt meg (toxikus sokk szindróma). Eléggé parázok emiatt, viszont tényleg nagyon utálom a betétet. Ti mit választanátok? :/


14/L


2018. márc. 7. 17:03
 1/4 anonim válasza:
100%
Használj tampont nyugodtan. Ha annyira veszélyes lenne már rég betiltották volna 😊
2018. márc. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan használj tampont. Először minivel próbálkozz. Ha túl hamar megtelik, megpróbálhatod a normált. A TSS nagyon ritka betegség. Ha rendszeresen cseréled a tampont (legfeljebb 6-8 órákként), akkor nem lesz semmi gond.
2018. márc. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan próbáld meg a minit, az is kibír legalább 4 órát.
2018. márc. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kezd először a minivel aztán jöhet normál is. Én is szűz vagyok, de 15 évesen lazán használtam super tampont is, semmi extra. Figyelsz arra ami a tájékoztatón van, batartod és nem lesz semmi extra dolog.
2018. márc. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!