Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyász vághat a szűzhárt...

A nőgyógyász vághat a szűzhártyán?

Figyelt kérdés
Bocsánat, lehet hülye a kérdés. A lényeg, hogy élek szexuális életet, de panaszkodtam, a nőgyógyásznak, hogy még mindig nehézkes a behatolás, sokszor fáj, sőt olyan is van, hogy nem is sikerül a behatolás. De most már babát szeretnénk és elmentem hozzá. Minden évben megcsinálja a citológiai vizsgálatot, ehhez úgy tudom kenetet vesz. Most viszont valamit mintha vágott volna, mert mondta is, hogy ne ijedjek meg, ha pár csepp vért észlelek majd. Ne kövezzetek meg, de én rá se kérdeztem, hogy miért. Így is volt, pár csepp vért észleltem utána. Mindig is nagyon nehezen ment a szex, lehet, hogy vágott rajta?

2018. márc. 9. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

na és azóta jobb? az a bizonyos hártya már nincs ott... ami ok lehet, az más:

[link]

2018. márc. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még nem tudom, hogy jobb-e, mert tegnap voltam nála és azóta még nem voltunk együtt a párommal. Igen, erről már én is olvastam, köszönöm!
2018. márc. 9. 10:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha élsz szexuális életet, a hártyád már RÉG átszakadt, de a vaginizmus pont elég ok, hogy ne tudjon behatolni a férjed :)
2018. márc. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Lehetseges,hogy maradt meg valami a szuzhartyadbol,ami okozhat kellemetlenseget.De nem hinnem,hogy az orvos csak ugy belevagna,foleg nem ugy,hogy nem mondja,hogy mit miert csinal.Szerintem csak megsertett a mintavetelnel.Egyebkent nem lehet,hogy huvelygyulladasod van es azert nem megy a behatolas?Sajnos sok orvos nem tartja fontosnak,hogy errol tajekoztassa a beteget.
2018. márc. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mintavételnél előfordul a vérzés. Nem vágott, csak az a kis eszköz, amivel veszi a mintát, az megsértheti a nyálkahártyád.
2018. márc. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!