Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Babatervezéshez Gynositol...

Babatervezéshez Gynositol kinek segített?

Figyelt kérdés
A nőgyógyászom Gynositolt javasolt és emellett szedek még a vashiányra neo-fero-folgammát c-vitaminnal és d vitamint. Ajánlatos még más vitaminokra is figyelnem?

2018. márc. 9. 11:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az endokrinológus javasolta - szintén babatervezéshez, szerinte a hormonokra hat pozitívan - az Inofolic-ot, ami hajszálra ugyanaz, csak külföldi. Végül a Pharmekal Myo-Inositol+Folsav port vettem meg (ami hatóanyagra szintén ugyanaz, csak aroma is van benne), mert töredékébe kerül és a tégelyes kiszerelés nekem egyszerűbb. Még csak egy hónapja szedem, de egyelőre nincs "eredmény". :) Én is hajlamos vagyok vashiányra, de nekem az ilyen szervetlen vényköteles vasak nem használnak. Viszont rájöttem, hogy ha hetente/kéthetente egyszer eszek kacsamájat, akkor azzal felmegy a vasam, úgyhogy ezt csinálom és közte pedig kétnaponta beveszek 2 szem szerves vasat, amiben ugyan jóval kevesebb a vas, mint a vénykötelesben, de jobban felszívódik, szinten tartásnak jó. C-t és D-t is szedek, a C-t a D és a Fe felszívódásának segítésére. Emellett szedek még magnéziumot is (magnézium-citrátot vagy -laktátot, mikor melyik van olcsóbban), ezt mindig este, vasat reggel, hogy ne akadjanak össze. Meg probiotikumot is, azt azért, mert alapból nincs jól a bélflórám és a babának nagyon fontos, hogy a szülés során és az utána következő napokban "jó" flórával találkozzon, hiszen itt dől el az ő bélflórájának a jövője.
2018. márc. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Annta ***** válasza:
100%
Gynositollal a második hónapban sikerült! Előtte 4 évig felénk se nézett a gólya. Sok sikert!
2018. máj. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!