Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt szeretnem kerdezni, hogy...

Azt szeretnem kerdezni, hogy milyen vitamint erdemes szedni a babatervezeshez? Koszi a valaszokat

Figyelt kérdés
2012. nov. 16. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Én B vitamin komplex+Folsav -at szedek. Januártól szeretnénk rámenni a témára.
2012. nov. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én Ladevite nevű terhesvitamint szedtem. Nagyon mert mert lágyzseletin könnyű lenyelni. És minden meg van benne ami csak kell ilyenkor.
2012. nov. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is a Ladeevitet szedem, 28 hetes vagyok, teljesen meg vagyok vele elégedve, csak ajánlani tudom. Minden eredményem hibátlan, és nem utolsó sorban megfizethető is. Ha teherbe estél az első 12 hétben még kell folsavval kiegészíteni, de ezt a dokid úgyis mondja :)
2012. nov. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sokan ajánlják már ilyenkor a terhesvitamint, én úgy gondolom inkább vegyél bármilyen multivitamint, mellé c és e vitamint! De ezeket mind a ketten szedjétek a pároddal! Neked ajánlott még a folsav is, mert ez nagyon fontos a terhesség elején, amikor még nem is tudod, hogy babát vársz!
2012. nov. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
folsav a legfontosabb a tobbi csak raadas de az apanak sem art a multit szedni
2012. nov. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én a femibion 800-at kezdtem el szedni két napja. Előtte egy hónapig csak folsavat szedtem. A párom multivitamint eszik, illetve inkább iszik, mert Ő pezsgőtabletta formájában juttatja a szervezetébe.

Azért jó szerintem a femibion 800, mert abban van jód is, nem kell külön pótolni. A gyógyszerész hölgy ajánlotta, a terhesség tervezésétől a terhesség 12. hetéig lehet ezt szedni. Én ezt választottam. Igaz, csak két napja szedem, de még eddig nem voltak rosszulléteim, remélem, hogy nem is lesznek Tőle, bár még sajnos nem vagyok babás.

2012. nov. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat.Tehat a lenyeg hogy sok folsav.Es ezt a vitamint ki ismeri?Calibrum babyplan.Ilyet is lattam.Valakinek tapasztalat?
2012. nov. 17. 20:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi is pont babatervezés előtt állunk, jobban mondva 2-3 hét és probálkozunk... én 2 hete gravidát szedek előtte meg 1 hónapig centrumot szedtem az csak "alapozás" volt:)Egy oldalon össze voltak hasonlítva a terhesvitaminok, tulajdonképpen 4 féle vitamin és ott a gravidában volt a legtöbb vitamin, ásványi anyag ill. a szükséges mennyiség is többnyire bennevan ami kell.
2012. nov. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!