Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik magas folsav tartalmú...

Melyik magas folsav tartalmú terhes vitamint ajánlanátok? Melyik a legjobb? Hallottam már trimeszter, femibion, gravida az orvosom most a gynositol-t ajánlotta. Tapasztalatok esetleg valamelyikről? Még csak tervben van a baba. Köszönöm.

Figyelt kérdés

2018. febr. 14. 18:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én jutavitet szedek, nem drága és mindenből van benne ami kell. Főleg felkészülős időszakra tökéletes, de egyébként is ezt szedem.

Amit a dokid ajánlott nem ismerem, de biztos valamiért ezt javasolta.

2018. febr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem a Trimeszter nagyon kitolta a ciklusomat, pedig csak másfél levéllel szedtem be belőle. Azóta egy szemet sem veszek be belőle. Semmiképp sem ajánlom.
2018. febr. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én a Femibiont szedtem előző terhességnél és most is. Igazából mást nem is próbáltam, mert ez bejött.
2018. febr. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én a trimesztert szedem. 3hónapja. És semmi bajom. Én a Ratkó Tündével beszéltem erről. És ő elmkndta nem kitolja meghosszabitja a ciklust és nem is összekuszálja hanem helyre teszi azt. 1 doboz vagy levél beszedésével semmit nem érsz érünk el. Ez csak vitamin. Ndm gyógyszer. Nálam bevált. Sokkal jobb lett a ciklusom. Nem fáj semmim tőle. 2dbot kell szedni naponta. Egyszrre bő folyadékkal. Este ajánlott. Én ezt csak ajánlani tudom.

De megoszlanak rola a vélemények.

2018. febr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Nagyon szeretnék babát mivel decemberbe volt 1 poziziv tesztem de sajnos elment 1 menstruációval. Az orvos azt mondta kezdejek el magas folsavat szedni és a következő terhesség teljesen probléma mentes lesz. Most eddig még nem szedtem semmit de kési is 2 napja. Nem tudom még merjek e tesztelni :)
2018. febr. 16. 06:02
 6/11 anonim ***** válasza:
Én trimesztert szedtem, nekem is kitolta a ciklusomat, ami előtte teljesen rendben volt.
2018. febr. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem tudok ide linkelni.. de a Trimeszter NEM kitolja a ciklust. Hanem helyre rakja azt. Nekem is igy volt. Aztán beszéltem a megalkotojával a Tündével!!

Én csak ajánlani tudom. Jo a közérzetem és a ciklusom is helyre jött tőle.

2018. febr. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Na jó, de nekem egy vitamin ne rakjon rendbe semmit, mert nem ezért szedem. Ha valamit rendbe akarok tenni, az majd orvosi utasításra történjen.
2018. febr. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

[link]

Köszi lányok. :) ma ezt teszteltem. Valószínűleg össze jött. 2 napja késik és kicsit még halvány a csík. Ilyenkor még várjak vagy hétfőn már mennyek is orvoshoz. Köszönöm :)

2018. febr. 17. 06:29
 10/11 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Ha nem kell gyógyszert irtani vagy nem kimondottan kérte a doki, hogy pozitív teszt után rögtön menj és vérzésed erős görcsöd sincs, akkor felesleges menned.

Két-három hét múlva bőven elég elmenni, akkor már van szívhang és megnyugodhatsz.

2018. febr. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!