Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csomó a mellben, mellrák lehet?

Csomó a mellben, mellrák lehet?

Figyelt kérdés

A minap egy csomót véltem felfedezni a mellemben, eléggé ugrálós elmozdulós kb akkora mint egy nagyobb üveggolyó.

Eddig nem volt csomó ott, hirtelen jött, elég nagy, esetleg lehet valamiféle rákos elváltozás? Ha nem az akkor mi lehet ez?



2018. márc. 10. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz. Az esetek többségében nem tumor, hanem ciszta, de utána kell járni, mert természetesen tumor is lehet. De ne gondolj a legrosszabbra!
2018. márc. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha fiatal vagy ultrahang, ha idősebb mammográfia ajánlott. Az, hogy elugrál jó jel, a rákos csomók általában fixáltak, össze vannak kapaszkodva a környező szövetekkel. Ne izgulj, keress fel egy nőgyógyászt és mutasd meg neki.
2018. márc. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A beutalót már a kórház megküldte, csak megrémültem hogy mi is lehet...
2018. márc. 10. 21:05
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyébként 50 éves vagyok, bár azt olvastam hogy a szoptatás valamelyest védelmet nyújt, remélem, én a gyerekemet 3 éves koráig szoptattam.
2018. márc. 10. 21:17
 5/9 anonim válasza:
Ha a szoptatás védelmet is nyújt az is csak addig, amíg szoptatsz, ha jól tudom utána már nem. Viszont biztosat csak az orvos fog tudni mondani miután megvizsgál, hogy mi lehet ez.
2018. márc. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 VTimi30 válasza:
Nekem 4 éve találtak egyet az egyik mellemben..magán úton elmentem uh-ra,addig teljesen kétségbe voltam esve.. ott viszont a doki mosolyogva mondta,hogy nincs semmi baj,csak mirigyes a mellem és az egyik meg volt duzzadva. De inkább nézesd meg,mert azt mondják a mirigyet könnyen összetévesztik a tumorral,cisztával.
2018. márc. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mindenképpen, az ultrahang is pontos vagy a röntgennel érdemes inkább próbálkozni?
2018. márc. 11. 18:46
 8/9 A kérdező kommentje:
Tulajdonképen az tölt el egy kis reménnyel, hogy ez egy fájós mozgolódó csomó, más elváltozás nincsen, se folyás se szemmel látható változás, minden normális még a menstruációs ciklus is pontos, most jött meg pont amikor kell.
2018. márc. 11. 18:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi lett? Mit mutatott ki az uh ?
2018. ápr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!