Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fáj a csomó a mellben?

Fáj a csomó a mellben?

Figyelt kérdés
Találtam egy csomót a mellemben ami nyomásra nagyon fáj. Lehet hogy csak a melltartó nyoma el, ezért lennék kíváncsi rá, hogy aki tapasztalt már ilyet annak fájt e.

2015. júl. 6. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Menstruáció elött vagy után szokott lenni, nekem is az szokott fájni de el is mulik de ha ugy érzed nézesd meg, és figyelj a melltartora is h jo legyen
2015. júl. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

Ha fáj akkor nagy baj nem lehet, mert a komolyabb betegség általában olyan csomó ami nem fájdalmas nyomásra sem. Előfordulhat hogy a melltartó elnyomta, illetve menstruáció idején a mell kicsit megduzzad, legalábbis nekem ilyenkor mindig van benne egy kis csomó, az is fájhat esetleg, lehet hogy nálad is ez a helyzet.

Viszont ha úgy 1-2 héten belül nem múlik el a csomó, akkor érdemes felkeresni a háziorvosod, majd ő elküld mammográfiára és ott megnézik :)

2015. júl. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Amelyik fáj, azzal általában nincs probléma. Mennyi idős vagy?
2015. júl. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

25. éves vagyok. Bízom benne, hogy csak a melltartó a baj.

HA nem múlik el, felkeresem a dokit. Nagyon szépen köszönöm a hozzászólásokat!

2015. júl. 7. 09:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha ciklussal nem múlik, akkor el kell menni megmutatni. Ultrahanggal meg lehet nézni, ha kell vesznek mintát is (fájdalommentes teljesen)
2015. júl. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért szt a "fájdalom mentességet" nem kívánom az ellenségemnek sem!
2015. júl. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fájó csomó is lehet daganat! Sajnos ismerősőmnél ez lett a diagnózis, és előtte fájt is a csomója!
2015. aug. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az orvosok szerint amelyik csomó fáj, az NEM rosszindulatú, ezért is olyan alattomos a rák.
2015. aug. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!