Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Munka mellett hogy oldjátok...

Munka mellett hogy oldjátok meg a nőgyógyászhoz járást?

Figyelt kérdés

Én eddig egyetemre jártam, most 2 hónapja vagyok itthon, nem volt még munkám. Most jött meg, jövőhét csütörtökre kaptam időpontot nőgyógyászhoz fél 2-re. Viszont ma kaptam a hírt,hogy holnaptól mehetek dolgozni, úgyhogy ez kilőve. Az éves rákszűrésre szerettem volna menni, meg el fog fogyni a fogamzásgátlóm,amiatt muszáj mennem, viszont rákszűrés nélkül meg nem fogják felirni. Most így fogalmam sincs mit csináljak. Max 2 hét múlva fogok új időpontot kapni. Ti hogy oldjátok ezt meg?

23N


2018. márc. 12. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Holnap szólsz a munkahelyen,hogy orvoshoz van időpontod,megoldható e?Ha nem akkor mikor kéred az új időpontot,úgy kérd mikor tuti nem dolgozol.Tudod a munkaidődet,és igy tudsz időpontot kérni.
2018. márc. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Tudom a munka időmet.
2018. márc. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2: Igen, én is tudnám ha nem holnap kezdenék, de köszi a bunkó hozzászólást.


#1:Köszi a tippet :) Meglátom holnap milyen a főnök, meg hogy lesz a munkaidőm, aztán lehet rákérdezek..Csak elég gáz ezzel indítani :S annyira szerencsétlen vagyok. Pont mostanra könyveltem el magamban hogy úgysem lesz egy hamar munkám, és elintézek mindent amit kell..

2018. márc. 12. 17:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne bunkó :D?? Mivel tudom a munka időmet ezért tudom hogy mikor érek rá.
2018. márc. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Aki dolgozik, feltételezem hogy tisztában van vele, hogy mettől meddig van bent egy nap szóval ezért kár volt ide írnod.

Arra voltam kíváncsi hogy esetleg valaki vesz-e ki szabadnapot bármilyen orvos meglátogatása miatt, vagy hogyan viszonyulnak az ilyen dolgokhoz a munkahelyek, mert nincs ebben tapasztalatom. Mivel egyetem alatt nem volt ilyen gondom, az szabadabb volt. Volt munkahelyem is, de akkor meg nem volt aktuális a nőgyógyászos téma.

De bocsánat hogy feltettem a kérdést.

2018. márc. 12. 18:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézz utána, van-e nálatok olyan rendelés, ahol csak tablettát írnak. Ahol dolgozom, ott majdnem minden hétköznap délután fél 4-től fogamzásgátló ambulancia működik, ahová azok mennek, akik már szedik a gyógyszert és csak recept kell. Ha nincs érvényes rákszűrés, akkor max egy havit szoktak felírni, de azalatt az egy hónap alatt el tudod intézni.
2018. márc. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!