Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől késhet a menstruációm?

Mitől késhet a menstruációm?

Figyelt kérdés
Már 10. napja kesik az appom szerint és eléggé frusztrál. Nemi életet ugyan élek, de mindig védekezünk, szóval esélye sincs, hogy terhes legyek! Van más is amitől késhet ennyit? És vannak valami különös jelei?

2018. márc. 15. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

"Van más is amitől késhet ennyit?"

Igen, rengeteg minden befolyásolja.


"És vannak valami különös jelei?"

Például a menstruáció késése.

2018. márc. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt, hogy egy kimaradt.

Nem derült ki semmi ok.

2018. márc. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Asszonypajti te bunkó vagy! Ezer dolog befolyásolja a ciklust. Pl. Stressz, betegség, testmozgás, táplálkozás....stb.
2018. márc. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi volt bunkó? Válaszoltam a kérdésekre.
2018. márc. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attóp hogy védekeztek, még “simán” lehetsz terhes, mert ugye egyik módszer sem 100%os, de nagy valószínűséggel nincs gond. Nem írtad hány éves vagy, de ettől függetlenül ha egyszer kimarad az természetes, hacsak nem szed az ember gyógyszert. Most, hogy stresszelsz rajta sem segít sokat, főleg ha voltál beteg, esetleg szedtél antibiotikumot, vagy változtattál az életmódodon. Szóval ezek mint kiváltó okok lehetnek, de semmi baj még, ha a következő sem jön meg azért elballagnék dokihoz, biztos ami biztos.
2018. márc. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mi is mindig védekezünk és nekem is szokott késni,van hogy több mint 10 napot :) Stressz is befolyásolja..
2018. márc. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!