Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A második levél fogamzásgátló...

A második levél fogamzásgátló tabletta beszedése végén, a megvonásos előtt 5 szemmel enyhe barnázást észleltem. Ez normális?

Figyelt kérdés
Az első levélnél nem volt gond,kivéve,hogy kb. 5-6 napig volt barna folyás,de a tájékoztató azt írja,hogy ez az első 3 hónapban normális. Szerintetek is várjak,hogy hozzászokjon a szervezetem? Ez lehet a gond?

2018. jan. 19. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Ha a tájékoztató szerint 3 hónapig normális, és Te még csak a 2.-ban tartasz, akkor mi a kérdés?
2018. jan. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Olvastam olyanról,hogy beágyazódási vérzés,ez picit megijesztett. De gondolom tabletta mellett ilyen nem lehetséges. Minden tablettát jól,időben beszedtem és nem volt hasmenés/hányás/más gyógyszer.

Ez az enyhe barnázás (ami már előfordult az 1.levélnél is) így a 2.levélnél is normálisnak mondható?

2018. jan. 19. 19:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Normális. Szedd, hogy kell.
2018. jan. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!