Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudnátok ajánlani jó és...

Tudnátok ajánlani jó és kedves nőgyógyászt Siófokon?

Figyelt kérdés
Már olvasgattam véleményeket,de eddig nagyon egy dokit sem találtam,akiről jót is írtak volna. Dr. Tivadar Jánosról jókat hallottam,de ő csak magánorvosként dolgozik? Sajnos a magán orvost nem engedhetem meg magamnak. Dr. Orendt Jácintról olvastam még vegyes véleményeket,de többnyire jót.
2018. márc. 16. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Hát pedig, csak a magánorvosok a jók és kedvesek!
2018. márc. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos ezt tudom én is,de azért reménykedem,hátha van olyan orvos,aki lelkiismeretes és nem a pénzt nézi. Nézegettem a magándokik árait és sajnos nagyon drágák. Azt esetleg még kitudnám szorítani,hogy szakrendelésen egy borítékban max 5000 ft-ot átadnék,hogy ösztönzőleg hasson a dokira,hátha kedvesebb lesz,de ezt csak néha tudnám megtenni,nem minden alkalommal.
2018. márc. 16. 13:23
 3/8 A kérdező kommentje:
Keresgettem még véleményeket és aki eddig jónak tűnik az Dr. Bata Barnabás vagy Dr. Szabó Imre,de az utóbbi a legszimpibb az olvasottak alapján.
2018. márc. 16. 13:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Női dokit nem találsz?
2018. márc. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyet találtam,Dr. Varga Márta,akiről elég vegyes véleményeket olvastam,igazán semmi kiemelkedőre nem emlékszem vele kapcsolatosan a róla olvasottak alapján,csak egy dologra,hogy olyan hangosan beszél,hogy a folyosón várakozók is hallanak mindent.
2018. márc. 17. 20:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Voltál?
2018. máj. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Takács

Nagyon kedves, ügyes

2018. jún. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Még nem voltam,mert nincs problémám szerencsére! Csak ha úgy alakulna,jó tudni,hogy kihez menjek.
2018. jún. 5. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!