Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor menjek nőgyógyászhoz...

Márti32 kérdése:

Mikor menjek nőgyógyászhoz pozitiv terhességi teszt esetén? Tudtok esetleg ajánlani egy jó nőgyógyászt Siófokon?

Figyelt kérdés

Április elsején volt az ovulációm, és 13.-án teszteltem először pozitivat. Április 15.-én ( hétfőn ) kellett volna megjönnie, de nem jött meg. Így félidőben fogant a babánk, ezért is kérdem, hogy ilyen esetben mikor kellene először menni dokihoz? Nincs semmi panaszom, kicsit fáj néha a hasam alja, de olvastam, ez normáis.

Köszönet annak, aki válaszol.


2013. ápr. 17. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Én pl 8 hetes voltam amikor először dokihoz mentem. Tudtam már 4 hete előtte h baba van. Azért nem mentem én mert úgy gondoltam h eleinte úgyis csak petezsákot lát stb. 2 hétre rá mehettem volna úgyis vissza vmi pontosabb dologért. Ezért vártam vele h már biztosan legyen szívhang. De sokan már Egyből mennek pozi teszt után :) Ez sem baj egyáltalán. Mindenki ahogy érzi. Nekem is nagyon nehéz volt várni vele. Majd megölt a kíváncsiság :D

Majd mész akkor amikor már úgy gondolod :) meg ameddig bírod h el ne menj :P

2 hónapos kislány anyukája :)

2013. ápr. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én 5 hetesen voltam először orvosnál,de ekkor még nem volt szívhang.Rá 2 hétre kellett visszamennem.Szerintem várd meg a 7 hetet akkor biztosan lesz minden aminek lennie kell.:)

Gratulálok nektek.

Egy 5 hónapos kislány anyukája.

2013. ápr. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A 6. hét előtt nem érdemes, mert akkor még nincs szívműködés és visszahívnak rá 1-2 héttel, csak feleslegesen idegeskednél addig.
2013. ápr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
5+2-n voltunk először. Megnyugtatott, mert látott szabályos petezsákot és embriót is. Szívhang még nem volt, de már ez is nagyon bíztató volt, jó helyen, jó méretekkel. :)
2013. ápr. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a hatodik héten szerettem volna menni, de előtte este vérezni kezdtem, így ügyelet lett a vége. Nem is volt még szívhang, csak egy szabálytalan petezsák, ami jól meg is ijesztett. A babámat rá egy hétre láttam :) Valószínűleg ha nincs a vérzés, akkor sem láttunk volna semmit a betöltött hatodik héten. Szerintem nem középidőben fogant, hanem 2-3 nappal később (együttléteink alapján belefér)
2013. ápr. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Szerintem még várok 2 hetet..:))
2013. ápr. 18. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!