Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Siófokon keresek egy normális...

Siófokon keresek egy normális nőgyógyászt?

Figyelt kérdés
cukorbeteg vagyok az elejétől kezdve,de az sztk-s doki nem akar a kötelező 4 uh-nál többet csinálni. Én szeretnék legalább havonta egy uh-t mert ugye elég sok bej lehet terhesség közben ami nem biztos hogy időben kiderül.Olyan kellene , akivel meg lehet beszélni hogy nem biztos hogy a szülést ki tudom fizetni, csak nézzen már egy kicsit jobban rám. Szerintetek van ilyen?
2011. szept. 30. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Bata Barnabás

Fehérváron rendelt, de Siófokon lakik, és bő 1 éve már csak Siófokon van szerződve.


[link]


[link]



Én sok kismamát ismerek, akik hozzá járnak, mert Fehévára is kijár heti 1X magánrendelésre. Mindenki nagyon dícséri. Szakmailag szuper.

Engem műtött pár éve, tehát személyes tapasztalatom is van.

2011. szept. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha megmondod, hogy a terhesgondozás során akarod csak, ő akkor is elvállal. Egyébként nem árul zsákbamacskát, konkrét tarifája van, tehát ezt a dolgot mindenképp az első alkalommal rendezd le vele, ha őt választod.

1. voltam

2011. szept. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bata nagyon normális, de rengeteg kliense van és ő a legdrágább. Egy alkalom 8500 Ft, ha jól tudom.

Én Takács Istvánhoz járok és nála szültem császárral. A modora elég nyers, de szakmailag ott van. A terhesgondozás nála alkalmanként 5000 Ft.

A terhességem alatt sokat voltam kórházban, és nagyon szimpatikus volt a Szabó Imre. Kedves, figyelmes és csak jót hallottam róla.

2011. szept. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem a Lentulai József a dokim, nagyon kedves, nála szültem császárral, csak jót tudok róla mondani

van még egy idős doki, a Tivadar János, szerintem ő is nagyon jó, csak nem tudom hogy még rendel e, mert már elég idős

2011. szept. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!