Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti ha menstruáltok szoktatok...

Ti ha menstruáltok szoktatok felvenni szoknyát? 18/L

Figyelt kérdés
2018. márc. 17. 21:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
90%
Téged miért foglalkoztat ennyire mások véleménye? Kit érdekel, mit gondolnak?
2018. márc. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor bámulnak ha látszik rajtad hogy nagyon kényelmetlenül érzed magad és körbe nézel hogy ki néz. Nem fogják azt hinni egyből hogy jajj biztos tampont/betétet cserél azért viszi a táskáját. Én mindig viszem magammal van benne fésű, papírzsepi is jól jön ha nincs WC papír, smink hogy rá tudjak igazítani ha furcsán néz ki stb. 18 évesen pedig már illene felfogni hogy ez teljesen normális és aki ebből ügyet csinál azzal nem kell foglalkozni mert egy paraszt. Ennyi idősen már simán beszéltünk ilyenről a fiú osztálytársakkal is teljesen komolyan.
2018. márc. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Vagy táskával jársz vagy rakd a szoknya derekába és húzd rá a felsődet...bár ez annyira természetes dolog hogy egy nő/lány menstruál...max 10-13 éveseknek ciki az ha cserélniük kell, amikor még csak szokják a tényt, hogy 'nagylányok' lettek🤔
2018. márc. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
66%
Jó, azért az mégiscsak furcsa lenne, suliban ha a lányok nagy hátizsákokkal járkálnának mosdóba, nem? Amúgy én ilyenkor vagy úgy, ahogy az előttem válaszoló írta, a derék részbe rakom, vagy ha hosszúujjú van rajtam, akkor annak az ujjába, a csuklómhoz.
2018. márc. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
54%
Jó, hát persze, természetes dolog a menstruáció, mindenki tudja, hogy a lányok menstruálnak stb., stb...persze, de nyilván senki nem akarja azt, hogy őt bámulják, megnézzék stb. és mindenki tudja, hogy az xy-nak most éppen megvan, ezért nem mászkál senki úgy, hogy a kezében lóbálja a betétet. Én ezért írtam a táskát, mert szerintem az nem olyan feltűnő, nálunk legalábbis sokan voltak, akik táskával járkáltak egész nap, mert egyik teremből kellett menni a másikba és nem mindenki akart a szünetekben visszarohangálni a saját termébe a cuccaiért. Viszont, ha nálatok ez nem szokás vagy furán venné ki magát, akkor esetleg még azt tudom mondani, hogy tedd be a tolltartódba és, ha vége az órádnak elmész a mosdóba, majd utána mész a dolgora, de nyilván ez is csak akkor játszik, ha mászkáltok a termek között. Valamint max a ruhádba (pl. szoknya dereka) tudnád tenni, de mondjuk én lehet, hogy azon aggódnék, hogy ki ne essen vagy valami, meg szerintem lehet, hogy zörög is a papír, de ki lehet próbálni. Valamint nekem volt egy barátnőm, aki télen a csizmájba tette. Még a zsebkendő csomagja, ami eszembe jut, de abba mondjuk egy betét nem fér el, az max. tamponnal működik.
2018. márc. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
81%
Hát nemtudom, mi ebből nem csináltunk ügyet, simán vittük a kezünkben.
2018. márc. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
21%

Betétet a bugyiba :D


És persze, jobban is szeretem, mert kényelmesebb érzés, nem szorítja a hasamat.

2018. márc. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
70%

persze, de nyilván senki nem akarja azt, hogy őt bámulják, megnézzék stb. és mindenki tudja, hogy az xy-nak most éppen megvan, - SENKIT nem érdekel, hogy xy menstruál, csak a magukat nagyra tartó csajszeek képzelik be.


Igazából mindenki leszrja, kinek van épp meg :D

2018. márc. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
73%
Persze, hogy mindenki leszarja és engem sem érdekelne különösebben, ha látnék valakit, aki a kezében viszi a tampont/betétet, de attól még én nem csinálnàm így, mert szerintem ez egy intim dolog és nem tartozik másra. Emlékszem, hogy mikor általános iskolás voltam, akkor a legtöbb lány direkt mutogatta meg lóbálta, hogy mindenki tudja, hogy hová megy, mit csinál, mert ő “milyen menő, hogy neki már megjött”....Az, hogy valaki megfogja és elmegy vele a mosdóba az teljesen rendben van, mert arról senki nem fogja azt gondolni, hogy komplett idióta, viszont szerintem, aki megnézi az észreveszi (akár akaratlanul is) és ilyenkor felmerül a kérdés, hogy akkor már miért nem tette zsebre, táskába vagy valahová, mert akkor nem làtná senki. Így meg végigvonul az egész iskolán mindenki szeme láttára és mindenki tudja, hogy az xy menstruál, ami természetes és mindenki tudja, hogy valószínűleg ő is szokott, viszont nem értem, hogy miért jó az, ha ezt mindenki tudja. Nem kell, hogy tabu legyen stb., de szerintem ezt valamivel diszkrétebben kellene kezelni. Nekem nagyon nem szimpatikus ez a mindenre azt mondjuk, hogy “természetes dolog”...akkor ennyiből miért nem jársz meztelenül? Miért csukod be az ajtót a wc-n? Stb.
2018. márc. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
62%

Már nem azért, de erősen kamu gyanús a kérdés... vagy tévednék?

Amúgy meg kinek, mi köze ahhoz, hogy nekem meg van?

A menzesz természetes dolog, és volt, amikor egy szál szárnyas betéttel megyek a folyosón a suliban, ha éppen rám jönne a nehézség...

2018. márc. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!