Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha egy fogyás miatt 4 éve...

Ha egy fogyás miatt 4 éve elveszítettem a mellemet, akkor hogy-hogy nem jön vissza, ha hízom?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok.

Akkor lefogytam 53 kg-ról, 49-re, aminek következtében eltűnt a mellem. Azóta visszahíztam, de a hasamraegy, meg a tokámra, illetve lett ilyen úgynevezett melltartóhájam is. De a mellem maradt kicsi. 70/C volt, most 75A.

170 cm vagyok.


2018. márc. 17. 22:13
 1/1 anonim válasza:

Hát... Ilyen kevés kilóval nem tudom pontosan mit értesz az alatt, hogy tokád illetve hasad van (persze nagyon tunya ember esetén lehet, de sok biztos nincs).


A mellkérdésre válaszolva... Ez bizony ilyen. Nem fog visszajönni, soha többé. Anyukám is mindig erre panaszkodik, ő egészségügyi probléma miatt fogyott elég drasztikusan, 10 kilót. Pedig amúgy sem volt egy hájpacni, sőt! Nagyon sovány lehetett. Azóta átlagos a testalkata, a cicije viszont nagyon kicsi. Nem fogom részletesen leírni ez miért va, olvass utána.

2018. márc. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!