Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy a fogyás...

Lehetséges, hogy a fogyás miatt gyengébb a menstruációm?

Figyelt kérdés
Mindig is vékony voltam, 178 centihez 60 kiló volt a legtöbb, amit mértem, és mindig is vékonynak tartottam magam, csak 60 kilósan rengeteg édességet ettem, kb. egész nap csak csokin és péksüteményeken éltem, nem sportoltam, ezért nem voltam feszes és ez nem tetszett, meg aggasztott a cukorfüggőségem. Augusztus óta csak heti 1-2 alkalommal eszek édességet, de igyekszem kb. 2000 kalóriát enni egy nap és sokat sétálok, kardiózok meg erősítek. Jelenleg 53-54 kiló vagyok, ami tudom hogy kevés, de mivel egészségesen étkezem, gondoltam ez így jó. De decemberben is gyenge volt a menstruációm, most januárban meg késett pár napot, csak 2 napig tartott és inkább csak barna volt, nem rendes vérzés. Most akkor híznom kéne? Mert nem látszom olyan durván vékonynak. Egyébként több modellügynökség is megkeresett, de azt mondták hogy fogynom kell egy kicsit, így ez is motivált, de picit még mindig kéne fogynom, de én már nem akarok tovább fogyni és már nem érdekel a modellkedés, nincs kedvem meddő lenni és tönkretenni magam. 20/L

2018. jan. 25. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Menjél csak fel legalább 61-62-re.


Én vagyok 54 kiló, 169 centivel és VÉKONY! Te gyakorlatilag anorexiás-súlycsoportban vagy, súlyosan alultáplálva.


Csoda, hogy még menstruálsz - bár ezt már nem nevezném annak, és a modellbromságot hagyd abba!

2018. jan. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De azzal az étrenddel, amivel 60 kilós voltam, pár év múlva beteg lennék. Délelőtt 1-2 zsemle májkrémmel, ebédre általában tészta vagy hús krumplival, délután 1-2 csoki meg egy zacskó gyümölcsös cukor, vacsorára 1-2 zsemle, utána pedig desszertnek 2 kinder maxi king és egy csokipuding. Ilyen volt egy átlagos napom, de minden héten ettem pizzát meg sok péksüteményt is. Egészséges ételekből viszont nem tudom mennyit kéne ennem, hogy hízzak, mivel alapból vékony alkatú vagyok, anyukám is ilyen vékony 51 évesen, két gyerek után is.
2018. jan. 26. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!