Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintem normális vagy csak...

Szerintem normális vagy csak túl nyugodt vagyok?

Figyelt kérdés

Fehérfolyás. Ha széthúzom kisajkakat 'mindenhol' fehér, a hüvelybemenet és a húgycső is, a kisajkak és csikló töve. A bugyim is mindig fehér, krémes. Vizes fülpiszkálóval néha leszedem és akkor jó minden. Nem viszket, nem ég, semmi panasz és nem is túrós, inkább krémes, zselés.

Tudom, hogy ezellen semmit nem lehet tenni, mégis feszélyez. Szóval normális ekkora mennyiség és, hogy kb az egész nemi szervem olyan lesz?


2018. márc. 18. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Mégis foglalkoztat a dolog, ha kiírtad a kérdést. Nyugodtan menj el a nődokihoz, vesz kenetet, és majd ő megmondja, hogy kóros-e.
2018. márc. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hasznalt tisztasagi betetet, az felszivja, par orankent csereld.
2018. márc. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hasznalj*
2018. márc. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem írtam, hogy nem foglalkoztat, csak, hogy nyugodtan veszek róla tudomást.

Azért kérdeztem, hogy érdemes e elmenni nőgyógyászhoz vagy ez így még normális e, mert egyéb más tünet nincs.

2018. márc. 18. 14:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi tüneted, akkor szerintem normális. De egy nőgyógyászati vizsgálat nem fog ártani.
2018. márc. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen. Csak akkor van gond, ha van szaga, vagy más színű. De majd a doki megmondja.
2018. márc. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!