Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kell vajon aggodnom vagy ez...

Kell vajon aggodnom vagy ez normalis?

Figyelt kérdés
elore is bocsi az ekezet miatt. 8napja volt meg a mensim de nem rendes verzes volt hanem csak pecsetelo. (eddig mindig rendes volt, fog. gatlot szedek masfel eve). azota minde nap voltak kisebb nagyobb gorcseim. ma reggel annyira begorcsoltem, szurt nem birtam kiegyenesedni, menni se. bementunk a korhazba vervetel, vizelet rendben. allitolag megvolt csavarodva a petevezetekem amit a doki helyrjo az eredmenyem ha megint rossz a mensi akk vissza kell jonni gyogyszert cserelnie rakott. sokkal jobb mint reggel volt de meg mindig be be gorcsolok es szur. Felek mi lehet, mitol faj meg mindig. a barnazasra annyit mondott ha a kovikor nem javul gyogyszert kell valtani. volt valakinel hasonlo esetleg?
2018. márc. 16. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is ugyanezek a tüneteim voltak, gyógyszert váltottam, már másodszor. Lekopogom, azóta semmi bajom, bár még csak több mint egy hete szedem az újat. De ez is valami, az előző két gyógyszertől mindig hánytam, émelyegtem, kiütések lettek az arcomon, erősen görcsöltem akkor is, amikor szedtem, pláne akkor, amikor jelentkezett a vérzés, miközben alig volt valami.
2018. márc. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az igen :O Koszonom valaszod! es szerinted ez a petevezetek csavarodas is ettol lett??
2018. márc. 17. 06:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!