Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap nagyon halvány pozitív...

Tegnap nagyon halvány pozitív lett a tesztem,2 napig wczés után pici piros vérzésem volt, ma 1 barna csíkocska (most menstruálnék amúgy). Lehet baba, vagy vetélés lesz ebből?

Figyelt kérdés
2009. okt. 19. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
holnap csinálj még egy tesztet. nekem amikor pozitív lett, nagyon szúrkált a hasam, mindenki azzal riogatott, hogy el fog menni a baba. aztán beszéltem a nőgyógyászommal, aki azt mondta, hogy amíg erős görcs és vérzés nem jelentkezik, nincs probléma. 2 hét múlva pedig menj dokihoz, addig úgyse tud semmit mondani.
2009. okt. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amikor én tehes lettem az első két hónapban megjött időre. Mennyiségben kicsit kevesebb volt, de megjött... Persze én is szívinfarktust kaptam, de azt mondat a dokim, hogy ez nem gond. Türelem, biztos minden rendben lesz.
2009. okt. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem élénkpiros és bőséges akkor nincsen baj.. ha barnás az sem baj, de orvos lásson .. lehet ez utsó mensi a részedről baba mellett.. van aki végig mensizi az egész 9 hónapot..

ha barnás később is akkor sárgatesthormont kéne pótolni de ezt adokid úgyis látja majd.. mindent mondj el neki!

2009. okt. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

vzetsz esetlg görbét?Mert ha leesett a hőd,akkor mensi lesz,ha mered fenn,akkor baba.

Amúgy én is így vagyok mint te,csak nekem 22-én nem kéne megjöjjön!

2009. okt. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lett még egy pozitív tesztem!A barnázás maradt,úgyhogy holnap doki,és kérek duphastont.Köszönöm a válaszokat!
2009. okt. 20. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!