Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális? Veletek is történt...

Normális? Veletek is történt már ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már a 2. alkalom, hogy menstruáció helyett barnázok. Szinte pontosan akkora jön meg, amikorra várom viszont vér helyett ilyen barnás folyásom van. Már két éve mentsruálok, igaz volt egy félév mikor kimaradt, de utána beállt és egész pontos lett. Ugye nem vagyok beteg?

14/L



2018. márc. 13. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Volt már ilyenem, testsúly csökkenésnél, illetve antibiotikum szedése után. Ha biztosat szeretnél, akkor keress fel egy nőgyógyászt, ő tud biztosat mondani, mi itt csak találgatni tudnánk.
2018. márc. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Úgy egy éve csökkent a testsúlyom, most viszont már egy ideje összeszedtem magam és tartom az 53-54 kg-ot.

Hát beteg úgy 3 hete voltam akkor viszont 10 napon keresztül szedtem antibiotikumot...

2018. márc. 13. 19:17
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy beteg. A barna maszat is vér, csak útközben oxidálódott.
2018. márc. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Normális igen. Lesz majd olyan hónap, hogy megint erősebb lesz.
2018. márc. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
Semmi bajod, ez teljesen normális a korodban.
2018. márc. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!