Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Negatív teszttel is lehetek...

Negatív teszttel is lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Már lassan egy hete késik a menstruációm, 2 nappal ezelőtt csináltam kazettás terhességi tesztet, ami negatív lett, de nem tudok megnyugodni... A barátommal mindig védekezünk óvszerrel, egyszer kétszer volt olyan hogy csak úgy betette egy pár másodpercre, de szexhez mindig használunk kotont. Nem szokott napra pontos lenni a menstruációm, de ez az egy hét már sok.. Tökre bűntudatom van amiatt hogy nem vettünk fel már a legelső pillanatban óvszert. Nem akarok bajt. Mennyi lehet az esélye hogy terhes vagyok?

17/L



2018. márc. 20. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
83%
Nulla. Inkább étkezz rendesen, és ne idegeskedj. A teszt kimutatná, ha terhes lennél.
2018. márc. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is nulla. De annyi minden befolyásolja a menstruációt, nem kell kétségbe esni. Ha voltál mostanság beteg vagy stresszes, amiatt is késhet. Minél inkább rágörcsölsz, hogy megjöjjön, csak azért is később fog. Próbálj kicsit lazítani.
2018. márc. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!