Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 halvány pozitív teszttel,...

4 halvány pozitív teszttel, terhességi tünet nélkül is lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Párommal babát szeretnénk. Tegnapelőtt kelett volna megjönnie, de nem jött meg. Csináltam 4 tesztet ( első/ délutánit is) az összes halványan de tisztán látható. Semmi tünet nem utal sem arra, hogy még fog jönni, sem arra, hogy terhes lennék. Mi a véleményetek? Lehet baba a dologban? Valaki volt már ilyen helyzetben?

2017. szept. 16. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan vannak úgy, hogy semmiféle terhességi tünetük nincs az elmaradt menstruáció kivételével. Van akinek később jelentkeznek, viszont olyan is akinek végig kb semmi kimondott tünete nincs. Tehát nincsen kőbe vésve, hogy rosszul kéne lenned, vagy bármi egyéb:) Szerintem pár nap múlva ismételd meg a tesztet, biztosan erősebb lesz már és egyertelmű ha baba van a dologban. Szurkolok!!:)
2017. szept. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem semmi tünetem nem volt az elmaradt mensi mellet először halvány pozi, majd erős két csík lett pár nap múlva. Terhességem alatt se volt semmi...nem kötelező 😃
2017. szept. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Rengeteg kismamának nins tünete, nekem sem volt a terhesség végi gyomorsav és vizesedésen kívül, pedig a tesztemen a csík olyan erős volt, mint a teszt csík.


Semmilyen tünetnek nem KELL lennie!

2017. szept. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lassan 8 hónapos vagyok, semmi tünetem nincs a pocakom méretén kívül. :) Ha pozitív a teszt, az baba lesz. :)
2017. szept. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors,megnyugtató válaszaitokat. Most látom, hogy lemaradt a pozitív szó... :) minden tesztem pozitív volt, csak halvány. Remélem, hogy baba:)
2017. szept. 16. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!