Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés
timiiii00 nevű felhasználó kérdése:

Hogy kell szedni a fogamzás gátló tablettát?

A fogamzásgátló tablettáknál 24+4 tabletta van elvileg akkor az van ha elkezdem szedni a placebo tablettákat a négyet akkor meg jön de ha például, beveszem az első tablettát és a harmadik után már nem lesz meg akkor az utolsót már ne vegyem be hanem kezdjem az új levelet?

Keress kérdéseket hasonló témákban: fogamzásgátló, egészség

márc. 20. 19:41  Privát üzenet  

A válaszok
Minden tájékoztató leírja hogy kell szedni az adott fogamzásgàtlót. Miért nem olvasod el?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont márc. 20. 19:50 Privát üzenet
Mindig be kell szedni mind a 24-et és utána(vérzéstől függetlenül) a 4 placebót,de tényleg el kellene olvasnod a tájékoztatót.

A válasz 56%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont márc. 20. 19:53 Privát üzenet
Pont az ilyan hozzád hasonlók szokták pár hónap tabiszedés után azt mondani, hogy ők bizony fogamzásgátló mellett lettek terhesek, pedig tendesen szedték. Olvasd el a tájékoztatót. Ha nem megy a szedés értelmezése, akkor a fogamzásgátlóval való védekezés nem neked való.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont márc. 20. 21:10 Privát üzenet

Kedves beteg!

Honnan tecik gondolni hogy placebó? Nem irjuk ki sehova.

Bőő folyadékkal kell bevenni...nehogy torok irritácijót okozzon!

Mindet be kell venni...

A +4 az bónusz.

Aki felírta nő gyógyász az el mondta ,alá is tecett irni a tejes tájékoztatást!

Test építésre is jó, mert nővekedési hormont tartalmazhat.

Állítólag a gummi legalább ojan hatásos.

Én nem szeretem az ízét.

A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont márc. 20. 21:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Változó kori "össze-vissza" vérzés és eü. Kaparás után az orvos által felírt Qlaira tablettát, ami nem fogamzás gátlást szolgál jelen esetben hanem ösztrogén pótlást,...
Fogamzás gátló tablettát szedek, még van 3 szem, mégis megjött ma, mitől lehet ez?
Ma vettem be az első fogamzás gátló tablettát, de még nem jött meg, csak ezt hittem és nemtudom, hogy ez nagy baj-e mert a ciklus elsőnapjától kéne szedni. Most szedjem vagy várjak?
Mi történik, ha egy férfi női fogamzásgátló tablettát kezd el szedni?
Ha valaki fogamzás gátló tablettát szed, de egyet véletlenül kihagy, ami miatt teherbe esik, de nem tud róla, és szedi tovább a tablettát, az nem árt a magzatnak?
Hétfőn esemény utáni tablettát kellett sajnos bevennem, ma (vasárnap) vérzek tőle! Ez a vérzés a menstruációval azonos e vagy sem? Szeretném elkezdeni a fogamzás gátlót, kérdés, elkezdhetem e most?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!