Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha àltalában 10 (este) után...

Ha àltalában 10 (este) után veszem be a fogamzásgátló tablettámat, akkor ha most veletlen hajnali négykor vettem be az problémát okozhat?

Figyelt kérdés
Másfél év alatt eloszor felejtettem el, de felebredtem az éjszaka kozepen mert almomban eszembe jutott hogy nem vettem be. Régebben hétkor vettem be de munka miatt nem tudtam mindig, ezert atalltam a 10 órai bevevesre.
2018. márc. 23. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Nem gond! Csak vedd be időbe és lehetőleg ugyanabban az időpontban. 😊
2018. márc. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
12 órán belül problémamentesen be tudod pótolni, az még nem számít kihagyásnak. Este 10 és hajnali 4 között 6 óra telt el, ha te eleve 10 után szoktad bevenni, akkor még kevesebb ez az idő. Minden oké.
2018. márc. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
A "betegtájékoztató" feliratú cetlin (tudod, amit minden dobozba beletömnek, Te meg olvasatlanul kidobálod) mit írtak?
2018. márc. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
6 orat :) elolvastam kepzeld :) a betegtajekoztato sajnos nem tul pontos, például azt is orvos mondta hogy van olyan antibiotikum ami nem folyasolja be a hatékonyságát a gyógyszernek :)
2018. márc. 23. 13:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem gond!

Velem is előfordult ilyen!

😊

2018. márc. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!