Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Suliban nem necces kicserélni...

Suliban nem necces kicserélni a tampont?

Figyelt kérdés

Ma végre sikerült akadálymentesen felhelyeznem a tampont (mini). 16/l vagyok, szűz.

Az lenne a kérdésem, hogy holnap suliban is már nyugodtan "hordhatom" ugye? Éjszakára lehet használni?


2010. jún. 10. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Minden nyilvános helyen necces a tampon használat a fertőzések miatt.

Éjszakára nem tanácsos használni mert túl sokáig pang a vér és ez is elég jelentős fertőzésforrás.

2010. jún. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ezt úgy szoktam megoldani, hogy veszek víz nélkül használható kézfertőtlenítő zselét, amivel "kezet mosok" a fülkében, miután kihúztam az előző tampont. Utána teszem fel az újat.

Egyébként használhatod a suliban ha arra vonatkozik a kérdés, hogy fogod-e tudni használni, de nem árt, ha van nálad betét is.

2010. jún. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nyugodtan használhatod,és nem "necces" mert nagyon sokan használják még rajtad kívül.

Én 12 éves korom óta használok tampont (az pedig már majdnem 30 év)soha nem használtam betétet. Éjjel is ezt használom, soha nem volt vele semmi gondom.

2010. jún. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én csere előtt használok kézfertőtlenítő gélt.

Semmilyen fertőzésem nem volt még...

Ja, és éjszakára is tampont használok, mert sokat forgolódok.


15/L

2010. jún. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát necces,bizony,gondold el,mi van,ha nem sikerül holnap?Akkor ott maradsz a vécében zárásig???:P

Mindenképp vigyél betétet is.Ha fertőzés miatt kérdezted,akkor az is jó,amit előző írt,vagy vehetsz törlőkendőt is,amilyet a babák "használnak".Én ha nem tudok kezet mosni,pl.vonaton,akkor azzal oldom meg a kézmosást.

2010. jún. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2010. jún. 10. 21:02
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

nekem soha nem volt necces..xd


F/17

2010. jún. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem is volt már ilyen gondom , de meg lehet oldani mielött kicserélnéd töröld meg a akezed nedves törlőkendövel meg utánna is :)
2010. jún. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves 20:13-as,

attól még , hogy soha nem volt eddig gondod a tamponnal, nem jelenti azt, hogy egészséges használni és azt sem, hogy másnak sem lesz belőle problémája.

Kérdezz meg egy nőgyógyász a rendszeres (állandó) tamponhasználatról.

2010. jún. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!