Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A párom nem akarja megérteni...

A párom nem akarja megérteni hogy nem szedhetek fogamzásgátlót, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyukámnak volt egy trombózisa amitől tüdőembóliát kapott. Nemrég voltam nőgyógyásznál hogy fogamzásgátlót írassak fel vele de mondta hogy mivel anyukámnak volt trombózisa, ezért én is hajlamos vagyok rá és ezt a fogamzásgátló is kiválthatja ezért nem is írta fel. A barátom folyamatosan stresszel hogy menjünk másik orvoshoz meg hogy valamilyen úton-módon oldjuk ezt meg, nem akar óvszerrel védekezni. Nem tudom mi tévő legyek, megértem őt teljesen de aggódom az egészségem miatt is persze...
2018. márc. 25. 11:31
1 2
 1/19 anonim válasza:
89%
Èrtesd Meg vele, hogy az egèszsèged miatt nem lehet! Ha szeret elfogja fogadni Az ovszeres védekezést!
2018. márc. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%

Dobd ki a barátodat!

Ha neki fontosabb a saját élvezete, mint a te egészséged, akkor nem elég érett egy párkapcsolathoz és nem szeret téged eléggé.

2018. márc. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%

"megértem őt teljesen"

Ne haragudj, de olyan sötét vagy, mint az éjszaka. A párodnak fontosabb, hogy gumi nélkül dughasson és telibeszarja, hogy a fogamzásgátlótól trombózisod lehet. Ennek tetejébe te még meg is érted őt. Gyere le jóisten, embereket ennyi kevés ésszel.

2018. márc. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%

Hát ne haragudj, de úgy vágnám ki a pasidat, hogy kettőt pattan a seggén. Kitenne téged egy trombózisnak azért hogy ne kelljen gumit húzni? Nem, nem kéne megértened őt. Neki kéne megértenie, hogy a foggátló az nem szőlőcukor, hanem kemény mellékhatásai vannak és nem szedheti mindenki.


Amúgy már lehet kapni szülés előtt is használható pici spirálokat. Én sem tudok foggátlót szedni és nekem mondta a dokim, hogy kaphatok ilyet, de még nem szántam rá magam.

2018. márc. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
14%
Na, te is olvastada cikket, és máris itt a napi kamu?
2018. márc. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
40%
Viszont spirált tudsz felteteni.
2018. márc. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
Igen, én is mindig meglepődöm. Amikor azt hiszem ennél hülyébb már nem lehet senki, akkor jön a cáfolat.
2018. márc. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%

"Mit tegyek?"

Dobd ki, ezt a hősszerelmest a p*csába, és bármit ígér ne fogadd vissza. Vagy azért, mert nagyon buta vagy mert nagyon önző, egyik sem jó.

Ha később mégis szeretnél fogamzásgátlót szedni lehet csináltatni vérből vizsgálatokat trombózis hajlamra. Nem biztos, hogy neked is van, mint anyukádnak, de enélkül tényleg ne szedd!

2018. márc. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ha a génvizsgálat kimutatja hogy én nem vagyok rá hajlamos akkor nyugodtan szedhetek?
2018. márc. 25. 12:09
 10/19 anonim ***** válasza:
81%

Génvizsgálat? Szerinted olyat csinálnak? Meg szerinted ha mégis, azt a TB támogatja?

De tudod ha ennyire nem tudsz a sarkadra állni és megbecsülni magad, akkor meg is érdemled, hogy ilyen önző f..szkalap barátod legyen!

Mellesleg nem csak trombózisod lehet a fogamzásgátlótól, hanem egyéb, más mellékhatásai is lehetnek. Amik miatt szintén kiderülhet, hogy nem szedheted.

2018. márc. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!