Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan h valaki folyamatosa...

Van olyan h valaki folyamatosan használ egészségügyi betétet, akkor is ha nincs meg a havija?

Figyelt kérdés
2018. márc. 26. 08:46
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Pl. én,de az tisztasági betét,ultra vékony kivitelben,minden nap használom,mivel sokszor több a hüvelyváladékom a kelleténél,ez így biztonságot ad.
2018. márc. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én leszoktam róla, most így jobb.
2018. márc. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én alig várom, hogy elmúljon a mensim, annyira utálom. Sose tudnám a sima hétköznapokon is használni
2018. márc. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

En minden nap hasznalok tisztasagi betetet, ahogy az elso valaszolo is.

Nem tudnam mashogy... azt mondta a doki, hogy van egy kis mehszajsebem, az is okozhatja. Nem lehet ellene mit tenni.

2018. márc. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kis mértékű inkontinencia esetén is szokták használni
2018. márc. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na de akkor miért? Meg folyamatosan? Nem sok értelmét látom, mert ha nincs vérzés akkor a tisztasági is elég, felesleges az eü betét bitonyos eseteket el tudok képzelni a menstruáción kívüli használatra, de az, h valaki folyamatosan használja az nekem nem tűnik túl valószínűnek. Aztán meg persze ki tudja...
2018. márc. 31. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
22%
ez azt jelenti ha elkapok egy csajt es lerantom a bugyijat, nem tudnam betenni neki?20f
2018. ápr. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!