Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Libresse eü. Betét másnak...

A Libresse eü. Betét másnak is összecsomósodik középen?

Figyelt kérdés
Mitől ilyen minőségű?:/
2018. márc. 26. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a Libresseknél azt figyeltem meg, hogy nem ragadnak mindig jól a ragacsos részei a bugyihoz :/
2018. márc. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a zöld színű tasakba csomagolt "natural care" nevű betétjük csomósodik össze (bár én azért elég intenzíven használom, biciklizni szoktam vele). Szerintem azért natural care a neve, mert nem modern, erős nedvszívóképességű kémiai nedvességgyűjtő réteg van benne, hanem valami természetes anyagból készült, ami viszont gyengébb, vacakabb, csak van, akinek fontos, hogy természetes legyen. Én olyankor szoktam használni, mikor egész nap itthon vagyok, akkor nincs vele probléma, már majdnem el is fogyott, többet meg nem veszek ilyet. Ha elmegyek, akkor a vékony, rózsaszínbe csomagolt fajtát használom, azzal nincs probléma.
2018. márc. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én még sosem jártam így, pedig nappal is éjszakait hordok. Szerintem azért lehet, mert valamiért elengedi a ragasztás középén, a közepe elmozdul, de az eleje meg a hátulja nem, így középen gyűrődik meg. Nekem még sosem volt bajom a betéten lévő ragasztócsíkkal, így arra tippelek, h vagy a bugyi anyaga nem megfelelő (a pamithoz tapad legjobban), vagy nincs eléggé rányomkodva a közepénél...
2018. máj. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!