Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kemény mellek? Mi okozhatja?

Kemény mellek? Mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Eddig nem igazán tapasztaltam ilyesmit, vagy legalábbis nem vettem észre. Ha hozzáérek, érzem, hogy a mellem keményebb, feszesebb. Menzesz pontosan 1 hét múlva várható, emellett 2.levélnél tartok a fogamzásgátló szedésében.

Remélem,hülye kérdés, de az aktus után 2nappal nem lehet terhességi tünet, ugye? (Tudom, tudom, foggátló mellett nehezen, de van rá egy kevéske esély)



2018. márc. 27. 20:30
 1/5 anonim válasza:
5%
Terhes vagy
2018. márc. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Most olyat irtál hogy akár az is lehet, nem vagy biztos benne.
2018. márc. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
5-7 nap,mire beágyazódik,nyugi! Ideges vagy,beképzelsz mindent. Nem vagy terhes. Amúgy tesztet csinálhatsz.
2018. márc. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes! 2 nap után nem érezhetsz tüneteket. Ha még most kezdted a fogamzásgátlót, az is lehet, hogy amiatt kemények a melleid. A testednek hozzá kell szoknia a megváltozott hormonszinthez.
2018. márc. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2018. márc. 28. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!