Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha szülés óta nagyon gyakran...

Ha szülés óta nagyon gyakran kell pisilnem orvoshoz forduljak?

Figyelt kérdés
16 hónapos a kisfiam. Mióta megszületett gyakran kell pisilnem, ha keveset iszok is. Mára már olyan rossz a helyzet, hogy ha utazunk kb 100km-ert ezalatt 2-3x kell megállni miattam. Itthon is gyakrabban mint óra hosszánkként kell. Hiába iszok keveset, vagy épp semmit, akkor is ugyanúgy kell. Hirtelen nagyon rám jön és nem is birom sokáig visszatartani. Nem tudom erre van e valami gyógyszer vagy mit mondanak rá, gondolom háziorvos tovább küld majd. Nagyon kellemetlen, mert már alig merek akárhová is elmenni vagy épp sétálni a fiammal. Már ha pl sétálni megyünk elötte 1-2 órával nem iszok egy kortyot se akkor is kell séta közben

2018. márc. 29. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

De most neked pisilni kell vagy csak ingered van?

Ezt kellene eldönteni.

Mert ha nem iszol vagy csak keveset, akkor nem lehet sokat pisilni.

Ha meg csak az inger van meg akkor igenis egy kicsit erőltetni kell hogy mindig később mész ki.

Tehát próbáld meg egy kicsit szokatni magad hozzá hogy mindig később, és lehet hogy beáll előbb utóbb.

2018. márc. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, mivel többféle oka lehet, ki kell vizsgálni és nem kell beletörődni.
2018. márc. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkepp menj el orvoshoz.Lehet hugycsogyulladas,fertozes vagy barmi mas.Es igyal rendesen.En is csinaltam,hogy egesz nap alig ittam,de jobb nem lett tole.Igazabol csak ront a helyzeten.
2018. márc. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel meggyengült a medencefenék izomzata, azt kell erősíteni. Erre szolgálnak az un. Kegel gyakorlatok, amit otthon is el lehet végezni, de jobb az olyan gyógytorna, ami kifejezetten erre szolgál.
2018. márc. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem csak ingerem van, hanem pisilek is és nem keveset.
2018. márc. 29. 10:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Urológus.
2018. márc. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ahogy már azt előttem írta valaki a legvalószínübb az, hogy a medencefenék izomzata meggyengült. Esetleg egy vércukor szintet sem ártana ellenőriztetni, cukorbetegség is tud ilyen tünetet produkálni. Nálam is egyébként ez a helyzet mióta szültem, de nem ennyire vészes, mint nálad.
2018. márc. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A 2. szülés után nekem is olyan érzésem volt mikor húgycső gyulladása van az embernek. Vizelettenyésztés negatív lett. Mikor mentem a nőgyógyászhoz nekei is mondtam, azt mondta, hogy megnyúltak a méhszalagok, lecsúszott a méhem és ezt operálni kell. Megcsinálták a műtétet és rendbe jött a pisilés is.
2018. márc. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!