Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen intimkehelyt ajánlanátok?

Milyen intimkehelyt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Rendelni szeretnék, azt tudom, hogy a DM-ben létezik Biointimo, de abban nem bízok, olyat szeretnék, ami orvosi szilikonból van.

A Yuukiról az hallottam, hogy elég kemény, de vajon a Yuuki Soft van elég puha ahhoz, hogy kényelmes legyen? Vagy esetleg egy másik márkával próbálkozzak?


20 éves vagyok, már nem vagyok szűz, nem szültem még. A 2-3. napon elég erős a menstruációm, ilyenkor nagyobb (OB super, a narancssárga csíkkal) tampont szoktam használni, de sokszor az is hamar megtelik, viszont a későbbi napokon már nem erős a vérzésem.


Táncolok is, ami azt jelenti, hogy mondjuk nem állok fejen, de sokat hajolok, döntenek, hirtelen mozdulatok, stb.


2018. márc. 29. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nagyon bele szeretnél merülni a témába, FBon van egy szupi csoport, az intimkehely /tölcsér és mosibetet kérdések és válaszok csak nőknek. A rögzített posztban minden benne van, ha még azután is van kérdésed, bátran tedd fel.

Egyébként a legfontosabb infó a méhszaj elhelyezkedese, ehhez kell kelyhet választani. Nekem Lali van még egy Fleur a gyengébb napokra. Az emilla.me oldalon is körbenezhetsz.

A biointimoval kapcsolatban jó a megerzesed, ne vegyél olyat.

2018. márc. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én a rossman sajátmárkásat vettem meg. 3000ft volt. Teljesen megvagyok vele elegedve! Elsőre sikerült felhelyeznem, nem is erzem, hogy bent van. Ha benyúlok azt is érzem, hogy benne ül a méhszájam. Egyáltalán nem szivárog :)
2018. jún. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!