Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki ismer Debrecenben...

Valaki ismer Debrecenben nőgyógyászt, aki rákszűrés nélkül is ír fel fogamzásgátlót? (lent)

Figyelt kérdés
Pattanások miatt kaptam beutalót az egyik nőgyógyászati szakrendelésre, amire eleve szoktak felírni fogamzásgátlót, meg szeretnék is, de a rákszűrést egyelőre meg szeretném úszni. Lehetséges valahogyan?

2018. márc. 29. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de miért szeretnéd megúszni? :D Szűz vagy és azért nem akarsz vizsgálatot? Mert a rák szűrés csak annyi hogy "megtöröl" odabenn egy pálcikával, meg se érzed. :D
2018. márc. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ismerem a menetét és alapvetően nem magával a vizsgálttal van problémám, a helyzet az, ami frusztrál és számomra megalázó. De mint írtam csak egyelőre szeretném elkerülni, hisz valószínűleg ez idővel majd elmúlik.
2018. márc. 29. 16:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Normális orvos nem ír fel fogamzásgátlót egy éven belüli negatív rákszűrés nélkül. A te érdeked lenne... pláne, hogy fogamzásgátló mellett gyakoribb is a méhnyakrák, mint óvszeres védekezés mellett, hiszen eléggé elősegíti a HPV terjedését.

Pont nemrég találkoztam egy 44 éves nővel, akinek felírták évekig valahogy rákszűrés nélkül, most meg nagyműtétje lesz méhnyakrák miatt.


Ne legyél hülye, 2 perc az egész és a te érdeked.

2018. márc. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az már az én problémám lesz, de köszönöm a kommentet. Várom továbbra is a választ a kérdésemre.
2018. márc. 29. 17:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Keres női orvost, azt talán jobban el tudod viselni.
2018. márc. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem ismerek olyan orvost aki felírja vizsgálat nélkül.

"a helyzet az, ami frusztrál és számomra megalázó."

Képzeld, mindenkit frusztrál, nem sokan szeretnek nőgyógyászhoz járni, de mégis elmennek. Sokaknak volt már megalázó, és fájdalmas is. Nekem többször is, de megembereltem magam és kibírtam. Minden felnőttnek mennie kellene ezt megtenni.

2018. márc. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!