Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A rakszures huvelyfertozeseket...

A rakszures huvelyfertozeseket is kimutat?

Figyelt kérdés
Elnezest a tudatlansagomert, most voltam eletem elso rakszuresen es az a kerdesem hogy esetleges huvelyi fertozeseket is kimutat?

2018. márc. 18. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Rákszűrésen nem nézik a hüvelyfertőzéseket. Sőt ha tudod, hogy az van, akkor a el kell halasztani más időpontra a rákszűrést. Tudom, mert én pont így járok most. Rákszűrésre volt időpontom, de a doki halasztotta amíg a hüvelyi fertőzés nem múlik el, mert a szűrést is befolyásolja. (az már más téma, hogy érzem, hogy ott lent gond van, voltam vele vérvételen, kenetleszedésen, de semmit nem találtak. Most is viszketek, meg ég, de nem vagyok gombás.. )
2018. márc. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2018. márc. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszi nekem nincsennek most tuneteim csak a biztonság kedvéért kerdeztem :)
2018. márc. 18. 16:33
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem is kimutatott valamit, de az már nonszensz, hogy visszamenni! hányszor még ?!Én tavaly óta minden hónapban ott voltam xd

Vizelek mostanában úgyis egyet, aztán majd a házi ad valamit.

2018. márc. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak annyit, hogy nem ártana, ha csinálnál egy Betadine-kúrát. Én évekig nem jártam nőgyógyászhoz, aztán amikor elmentem végre rászűrésre, utána kezdődött valami fertőzés, ami rendszeresen visszatért. Nem ijesztgetni akarlak, de sajnos előfordul, hogy nem fertőtlenítik rendesen a használt eszközöket. :(
2018. márc. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, arik vagytok :))

utolsó: hát elég szomorú hogy nem figyelnek ilyesmire... bár azért lehet véletlen is, vagy esetleg allergiás vagy a zselére ha ultrahangoztak is.

2018. márc. 19. 05:48
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem volt uh. És ha a véletlen alatt azt érted, hogy nem onnan eredt a fertőzés, csak pont abban az időben... hát azt én nem látom esélyesnek, mert egyszerűen nem volt "máshonnan"... :(

Teljesen más terület, csak eszembe jutott: ugyanabban a kórházban egyszer a sürgősségiről felküldtek hasi ultrahangra. Az ágyon nem cserélték le a lepedőt, amit az előttem lévő, jó nagy darab ember szó szerint vizesre izzadt majdnem a teljes felületén. Amikor megpróbáltam "célozni" erre, a doki közölte, hogy nincs a cserélgetésre személyzet. Pfff...

2018. márc. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát igen államiban nemnagyon figyelnek ezekre :S én mikor állami nőgyógyászhoz mentem a kórházba, elég durva fertőzéssel, akkor jól lecseszett hogy minek megyek ilyen baromsággal, és nagyon durván vizsgált...utána felírt egy sima tejsavtablettát gombára ami egyáltalán nem is jó rá :D
2018. márc. 21. 06:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!