Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Huvelyi UH-n latszik a mehnyak...

Huvelyi UH-n latszik a mehnyakrak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3 napja azzal mentem el a nogyogyaszomhoz, hogy 2 hete verzek. Elso heten barna valami jott ami csak wc papiron latszott, utana 17-tol rendes ver de nem sok abszolut. Huvelyi UH-t csinalt, ami teljesen negativ lett, adott verzesgatlot amit egyelore meg nem mertem kivaltani mivel nalunk volt trombozis a csaladban, ezert ezzel kapcsolatban szkeptikus vagyok. Talalt egy cisztat de azt mondta az nagyon pici ahhoz, h attol legyen. Annyit irt ra a leletre, h minden negativ, de kerdezte mikor voltam rakszuresen, mondtam neki, h masfel eve. Rairta a diagnozisra, h rakszures jav. ha elallt a verzes. UH utani 2 nap elegge vereztem mintha rendesen menstrualnek, mostmar alig, pisi se veres csak a papir megint. Tozegafonyazok meg ezazamaz. Szerintetek van okom aggodni ? 27/L



2018. márc. 29. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem látszik UH-on, maximum valami iszonyatosan előrehaladott forma, de azt meg a két szép szemével is látta volna.

Azért írta, hogy rákszűrés javasolt, mert évente szokták javasolni és már másfél lve voltál. De ezt a kérdést már feltetted egyszer más formában, és akkor is leírtuk.

2018. márc. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A méhnyakrákot rákszürésssel lehet megállapítani, ultrahanggal nem.

Ha nem akarod szedni a gyógyszert, akkor ezt mondanod kellett volna, mert így semmi értelme sincs az egésznek, akár el se mentél volna.

2018. márc. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincsen, csak azért küldött el rákszűrésre, mert az évente ajánlott. És ultrahanggal nem mutatható ki a sejtelváltozás, hanem a kenetből.

De szerintem tényleg csak azért javasolta, mert rég voltál.

2018. márc. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!