Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csiklóban vissza lehet kapni...

Csiklóban vissza lehet kapni az érzékenységet ideg sérülés esetén?

Figyelt kérdés
Régóta maszturbálok és ha kézzel csinálom szinte semmit sem érzek, vagyis van egy minimális érzékenység de az szinte semmi. Sajnos eszközt is sokszor használtam. Próbáltam hónapokig tartóztatni magam de akkor csak a legelső volt igazi orgazmus utána megint semmi. Szóval valahogy vissza lehet hozni? Lehet valamit tenni azon kívül, hogy nem nyúlok hozzá? Orvos tud segíteni?

2018. márc. 29. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
sajnos ez már menthetetlen
2018. márc. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik ,hogy csak hozzászokott a sok ingerleshez izgatashoz! Máshogy kell magad izgalomba hozni
2018. aug. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hozzászokott a csiklód ahhoz, hogy te csinálod magadnak szerintem. Próbáld ki azt, hogy valaki más csinálja neked. Ha van kérdésed, írj priviben nyugodtan! ;)
2018. dec. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!