Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi ideig tartó menstruáció...

Mennyi ideig tartó menstruáció a normális?

Figyelt kérdés

Most 23.-án jött meg, egy nappal hamarabb, és még mindig barnázok. Tavalyelőtt nyáron volt egyszer 12 napos is, de amúgy 6-7 napig tart mindig. Mennyiségre kevés, maximum 2 betéttel elvagyok egy nap, egyedül az első nap több egy kicsit. Görcsölés nélkül szokott megjönni, 26-27. napra. Van okom aggódni?


24L



2018. márc. 30. 09:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Az este betett betèteimen mindig kb dél körül szokott lenni egy pár csepp. Most sincs semmi
2018. márc. 30. 09:44
 2/7 anonim ***** válasza:
Tisztasági betét is elég, ha ennyire kevés. Nőgyógyásszal meg beszéld meg a többit
2018. márc. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem nagyon akartam menni, ha nincs nagy gond, meg hát ugye egy évente fordul elő..
2018. márc. 30. 10:05
 4/7 anonim ***** válasza:
3-10 napig normális a ciklus hossza. Azt írod, mindig 6-7 napig tart. Most a 7. napon vagy, és már csak barnázás van. Szerintem nincs gond.
2018. márc. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Hát én a helyedbe megnézetném magam egy nőgyógyásszal, gyanús ez a nagyon kevés vérzés. Oké, hogy tovább tart így lehet mennyiségre annyi lesz mint aki 4 napig vérzik erősebben, de akkor is, szerintem nézesd meg
2018. márc. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A mennyiség is változik azt nem írtam. Amikor valamiért kevesebb ideig tart, akkor rengeteg. De most is az első éjszakán annyira elázott minden, hogy a paplant is ki kellett mosnom...Utána lett olyan tűrhető hogy 1-3 betét elég volt, két csere napközben és egy éjszakára.
2018. márc. 30. 12:00
 7/7 anonim ***** válasza:
3-10 nap.
2018. márc. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!