Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tobb honapos holyaghurutot...

Orsi9001 kérdése:

Tobb honapos holyaghurutot kovetoen negativ leleteim vannak megis vizelest kovetoen eros szuro fajdalmat erzek ahugyvezetoben eshugycsonel. Aki hasonlo betegsegen van tul tudja az okat? Meddig erzi ezt az ember?

Figyelt kérdés
Felfazas utan normalis hogy a hugycso es hugynyilasban hasogato fajdalmat erzek?

#fájdalom #hólyaghurut #gyógyulás #nem Mulik a szuro fajdalom
2018. márc. 30. 18:04
 1/4 anonim válasza:
Ha a leletek negatívak, nem lehet, hogy esetleg vesekő/homok?
2018. márc. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mar azt is megvizsgaltak es az is negativ. Tovabba sex utan visszaternek a fajdalmak sajnos.
2018. márc. 30. 18:52
 3/4 A kérdező kommentje:

Jozsef veletlwn kitoroltem az uzenetet sajnos nekem

Ez a dolog tobb mint fel eve tart es vissza ter sajnos nem akudt hanem kronikus.

2018. márc. 30. 21:12
 4/4 anonim válasza:
Szia, látom elég régi a bejegyzés azért megkérdezem hogy vagy? Meggyógyultál? Ha igen mi volt az ami segített. Nekem is hasonló tüneteim vannak már hónapok óta.
2019. márc. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!