Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ugye nem rákom van vagy valami?!

Ugye nem rákom van vagy valami?!

Figyelt kérdés

Szóval kb egy hete fel fázhattam mert ki mentem a hidegbe egy vékony szandálban.kb 15 percig voltam kint de éreztem hogy nagyon fázik a talpam.

Na és kb másnap fürdés után éreztem hogy szur az oldalam (kb ahol a petefészek van) ha pisilek, meg amúgy is néha . (Megnehezen indult el a pisilés)

Ez kb egy hete volt.

Kb 2 nap múlva már erősödött a fájdalom még gyakran kellet pisilni menni , meg puffadok is gyakran.

Szerdán voltam orvosnál , az irtfel gyógyszert fel fázasra és mintha már múlna a fajadalom. De ma is bele nyilalt kicsit ott lent .... Nem tudom mi bajom . Ja és az elején lázam is volt kb 2 nap

Gondoltam én már mindenre ( petefészek gyulladás, méhnyakrák, petefészekrák stb.) mert sajnos hipoohonder vagyok .

Orvoshoz majd csak a jövő héten tudok menni.

Amúgy 17 éves vagyok. Vagyis leszek . holnap

Szerintetek mi bajom ? Van okom aggódni ?

Amúgy még szűz vagyok. Szóval nem voltam pasival .



2018. márc. 30. 21:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és elsőnek elől fájt... Aztán jobb oldalt , és utánna meg már a derekam is fájt/fáj. Most a másik oldalon is éreztem gyengén
2018. márc. 30. 21:06
 2/5 A kérdező kommentje:

És ilyen sárgás folyásom is van gyengén.

Hmmm bocs hogy mindent külön írok de most jutott eszembe.

2018. márc. 30. 21:10
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet ciszta is
2018. márc. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem simán felfáztál. Ne aggódj, mert ezek tipikus felfázásra utaló tünetek. Lázas is voltál, tehát egyértelmű a dolog. Igyál sok folyadékot, és tartsd melegen a lábadat, derekadat. Ülj bele meleg vízbe.
2018. márc. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Felfázást NEM a hideg okozza!
2018. márc. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!