Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Január nyolcadikán jött meg...

Január nyolcadikán jött meg először és most kell majd ugye a jövő héten amúgy 10 napig tartottannyi lenne a kérdés hogy mennyi esély van arra hogy pontosan fog megjönni?

Figyelt kérdés

#uvudvul
2018. febr. 4. 15:06
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

Ezt nem fogjuk tudni neked megmondani,senki sem tudja.Lehet,hogy heteket csúszni fog,vagy hónapokig kimarad,de az is lehet,hogy időben meg fog jönni.

Az normális,hogy 10 napig tartott.majd változni fog.

2018. febr. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hat remelem kimarad
2018. febr. 4. 15:17
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

Persze az első mensesnél normális a 10 nap.

Lehet, hogy most meg fog jönni, de az is lehet, hogy hónapokat kimarad.

Nekem pl. az első után 5 hónapig nem jött meg.

Az is lehet, hogy teljesen össze-vissza fog megjönni. Mindig legyen nálad betét.

2018. febr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

mindig van de ha órán jön meg akkor mit csináljak?

nem nyulhatok be a táskámba vehetem ki és sétálhatok ki a teremből

2018. febr. 4. 15:27
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Érezni fogod már előtte a jeleket. Egyébként miért ne mehetnél ki óráról a mosdóba? A tanár valószínűleg tudni fogja, mi a helyzet.
2018. febr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

Hát igen, az necces dolog.

De valószínűleg nem fog egyszerre ömleni belőled a vér, legalábbis nálam mindig úgy van, hogy először csak kevés van, aztán később több.

Szóval egy óra alatt nem hiszem, hogy átáznál. De azt is csinálhatod, hogy mindig beteszel egy vékonyabb (tisztasági) betétet, és ha órán jönne meg, akkor az felfogja azt a kis vért, és szünetben meg rendesen kicseréled.

2018. febr. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

#5 nincsenek előtte mindenkinél jelek.

A tanár meg nem hiszem, higy tudni fogja, főleg, ha férfi.

2018. febr. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%

Tampon simán elfér a farmerod első zsebében. Egy paprízsepit összehajtva mellé teszel és nem is látszik.

Betétet becsomagolhatod szalvétába, vagy veszel neki valami gusztusos tartót. Neszeszert pl. Ha esetleg nagy, elől zsebes pulcsi van rajtad, simán elfér a zsebedben. Csak ki ke ejtsd.


Így nem kell táskából szedegetni.


Tiszta bugyi mindig legyen a táskádban. Jól jöhet.


Addig is tisztasági betét iskolába. Bár nekem ez necces, ettől símán olyan lesz a bugyim, pár perc után is.


Ettől le fognak pontozni, de mikor már vártam hogy meg fog jönni, olyankor tamponnal mentem iskolába. Amint hazaértem, kivettem.

Ma is így csinálom munkához, edzéshez.

2018. febr. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Lemaradt, szonte biztos hogy nem 28 napra fog megjönni.


Nekem eleinte két havonta volt. Majd mikor beállt, akkoor ilyen 33 napokra.

Már rövidebb, de igy is ingadozik vagy 4 napot.

27n

2018. febr. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok.

Intim törlőkendő sem hülyeség.

Soha nem használtam, de most van a táskámban meg a fürdőstobában is. Használható olyankor mikor mondjuk tisztasági után tenni be tampont. Vagy tamponnál, ha bővebben folyik.

2018. febr. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!