Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van itt olyan, aki már átesett...

Van itt olyan, aki már átesett kisajakplasztikán és megosztaná velem a tapasztalatait?

Figyelt kérdés

Erősen gondolkodom a műtéten, mert borzasztan gátlásos vagyok emiatt a szépséghiba miatt, ugyanakkor félek is a lehetséges szövődményektől. Írjatok légy szí', ha túlestetek ilyen műtéten! Megbántátok vagy belevágnátok újból? Ha megbántátok, miért bántátok meg?


Köszi előre is!



2018. ápr. 1. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak esztétikum miatt ne csináltass ilyesmit. Egy rakás nő azt gondolja, hogy csak az ő puncija csúnya, mert kilógnak a kisajkai, vagy épp tök asszemmetrikusak, holott a nők nagyobb részének ilyen. És nem, a férfiakat nem zavarja. Én is gátlásos voltam régen emiatt, és érdekes módon egyik partneremet sem zavarta.

Mikor meg elkezdtem olyan helyen dolgozni, ahol napi szinten több tíz női nemi szervet látok, rájöttem, hogy kicsit sem vagyok egyedül.


Nem tudhatod előre, hogy hogyan gyógyul az a terület, és ha mondjuk olyan a genetikád és hegesedik, akkor mivel is lesz szebb? Arról nem is beszélve, hogy tele van az a terület idegvégződésekkel...


Hidd el, jó az úgy, ahogy van.

2018. ápr. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, tudom, hogy a jóindulat vezérelt, de az igazság az, hogy én ezen már hosszú évek óta rágódom, és eddig hiába győzködtem magamat, hogy nem vagyok kirívó eset, sokan néznek ki hasonlóan stb-stb. nem sikerült megbarátkoznom a külsőmmel. Még ha maradnának apróbb hegek, akkor is megérné a dolog, mert a méret legalább normális lenne...

Igaziból VALÓS tapasztalatok érdekelnének, a műtéten átesettek tollából. Tényleg minden érdekel, jó is, rossz is.

2018. ápr. 2. 07:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha jobban érzed magad tőle csinaltasd meg! Sok fórumot elolvastam semmi olyat nem írt senki akit műtöttek ,hogy utána egészség ügyi gondja lett volna. Okoskodok irják hogy érzéketlen lesz de beszámolók alapján inkább az ellenkezőjéről számolnak be. Csak olyan panaszrol olvastam ,hogy nem olyan lett amire számított a lány pl. Maradt meg kilogo rész stb.
2018. aug. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!