Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Canesten kúp akkor is...

A Canesten kúp akkor is használ ha nem egyszerre használtam el a 3 tablettát?

Figyelt kérdés

Jó pár hónapja voltam nőgyógyásznál,gombás fertőzésem volt. Felírta a kúpot,pár hét múlva kezdtem használni,de egy elhasználása után megjött. Nem volt több tünetem,viszont megint pár héttel később kellemetlen szagú lett a hüvelyem,elhasználtam a maradék 2 kúpot,elmúlt,de az utóbbi napokban újra kellemetlen szagot észlelek,azt hittem csak a meleg miatti izzadás,de reggel is. Lehet még mindig a gombás fertőzés? A méhnyakam is fájt párszor az elmúlt napokban.


Két hónapja egy partnerem van,azalatt jelentkezett volna tünet ha tőle kaptam volna el,nem?


2010. jún. 11. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
A 3 tabletta elvileg egy kúra, tehát jó lett volna egyszerre alkalmazni. Ha még mindig fennállnak a panaszok, menj el dokihoz, ne próbálkozz újabb kúrával, lehet, hogy valami más kellene.
2010. jún. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Édesszívem, direkt rá van írva, egybe kell elhasználni a 3 kúpot, nem véletlen úgy csomagolják. Pont hogy ki kellett volna várnod, hogy elmúljon a havid és utána végigkezelni magad. Ha meg gombásan szeretkezel valakivel és gumi nélkül, simán ráragasztod, ő meg visszafertőz téged...

Ajánlom menj vissza az orvoshoz és a párod is kezeltesse magát és ha egyszer felír az orvos valamnit, végig használd, ne hébe-hóba hol ennyit, hol annyit belőle. Csak magaddal teszel rosszat.

2010. jún. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Ez nagyon tetszik, ez az " édesszivem".

Rá van írva. Na és? Közben meg gombázik tovább, és kapcsolata is van. Egyszerűen nem hiszem el. Édesszivem.

2010. jún. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sok értelmes választ kaptam...

Elkezdtem használni,és egy elhasználása után megjött,még nincsen beállva,tehetek én róla hogy akkor jött meg? Akkor azért nem használtam tovább,mert rá volt írva,hogy menzesz alatt nem lehet használni. De tünetem nem volt,nem viszkettem meg semmi...

2010. jún. 14. 14:52
 5/5 anonim ***** válasza:
az első válaszolónak nincs igaza. rá van irva hogy lehet folytatni a kúrát.mondjuk én azt hittem hogy hüvelygombám van aztán orrba szájba vettem a canesteneket, mikor rájöttem hogy nincs is.... -_-" na de ez más téma. szóval próbáld meg újra elkezdeni a canestenezést! :) a barátod pedig ugyanazzal a canesten krémmel kenje be a fütyijét:D
2010. jún. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!