Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szedek fogamzasgatlo tablettat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adam2008 kérdése:

Szedek fogamzasgatlo tablettat, de nem sikerul mindig ugyanabban az oraban bevenni, mennyit keshetek vele? Es ha egy este veletlenul elfelejtem, mi a teendo. Mikor egyutt voltam a parommal hasznaltam Pharmatex kupot is. Ugye nem maradhatok terhes?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 06:48
 1/3 anonim ***** válasza:

mii az hogy maradhatsz ?? most akkor te terhes vagy?? O.o

egyépként hogy abban az órábannem tudtad beszedni.. 1x 2x az nem baj. de ne legyen gyakori.

ha khagysz egy napot.. akkor csak ne törödj vele.. és holnap szed be a következőt. de ezt maximum 1x játszhatod el.. mert ez befolyásolja a hatást.. és a te hormon rendszered is felfogjaborítani és évekig szenvedhetsz vele.

2011. máj. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt mondják az orvosok, hogy nem az óra számít, hanem a napszak. Ha pl estefelé veszed be, az a lényeg, hogy mindig bevedd. 1-2 óra semmit nem számít, a lényeg, hogy mindig, minden nap ugyanabban az napszakban bevedd. Ha elfelejtetted, akkor tilos másnap pótolni, ilyenkor 1 hétig kiegészítő védekezés kell. A Pharmatex nem megbízható, óvszert kell használni ilyen esetekben.
2011. máj. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

NE beszélj hülyeségeket, nem tilos pótolni és nem kell kiegészítő védekezés. Ha egy elmaradt, akkor olyan gyorsan pótolni kell amilyen gyorsan csak lehet!


Ha kettőt vagy többet hagytál ki, akkor azonnal pótolni kell a legutolsó kihagyottat, és tovább folytatni a bogyó szedést. Ilyenkor kell egy hétig kiegészítő.


Google: "First Prescription of COC" Első PDF. 10. oldal.

2011. máj. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!