Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Féltékeny vagyok a barátnőm...

Féltékeny vagyok a barátnőm nőgyógyászára, ez normális? Mennyire gáz?

Figyelt kérdés
Jó, tudom hogy hülyén hangzik... De a barátnőm elsőnem fog nőgyógyászhoz menni és kiráz a hideg a gondolattol hogy le fog vetkőzni és meztelenül felfekszik egy asztalra ahol rajtam kívül még egy ember belé fog hatolni, még ha nem is örömszerzés céljából. Mit tegyek hogy elmúljon az érzés?

2018. ápr. 3. 23:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire gáz? Hát eléggé! Győzd le valahogy, mert akárhány barátnőd lesz, mind járni fog nőgyógyászhoz. Szokj hozzá a gondolathoz, mert egész életedben nem gyötrődhetsz ezen.
2018. ápr. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem lesz meztelen. Az orvos pedig nem azzal a részével fog behatolni, amivel te, hanem egy fém műszerrel meg egy gumikesztyűvel, egyáltalán nem nőként fog ránézni, hanem munkadarabként, a barátnőd pedig a legkevésbé se fogja élvezni.
2018. ápr. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%

Szegény, sajnálom, hogy ezt érzed, és meg is tudlak érteni. Szerintem egyáltalán nem gáz, de nem is átlagos, hogy ezt érzed, és szerintem sokan gáznak tartanák. Ma, a szabadszex eszetlen kultuszának korában a többség nagyon durván elítéli a féltékenység minden megjelenési formáját. Én speciel kifejezetten aranyosnak meg hízelgőnek tartanám, ha a férjem ilyen könnyen féltékeny lenne, de nem én vagyok az átlag, a barátnődet lehet, hogy nagyon megijesztené, ha ezt elmondanád neki, lehet, hogy azt hinné, hogy birtokolni akarod. Ha esetleg mégis tudtok erről beszélni, és tart ott a kapcsolat, esetleg nagyon-nagyon szépen és finoman megkérheted, hogy nőnemű nőgyógyászhoz menjen, ha neked ez ekkora szenvedést okoz.

Amúgy meg nekem elhiheted, hogy egy ilyen vizsgálatban tényleg semmi szexuális jellegű nincs, az orvos nem nőként fog ránézni, hanem mint a munkájára. A barátnőd meg jó eséllyel azzal lesz elfoglalva, hogy rettentően kellemetlenül érzi magát, vagy retteg. Valszeg vmi öreg orvos fogja vizsgálni, a fiatal orvosok már rég elvándoroltak. Ja, és nem kell meztelenre vetkőzni.

2018. ápr. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Fölösleges féltékenynek lenned.neki ez kellemetlen lesz s rossz de a dokit nem érdekli. Heti többtucat vagy többszáz nőt lát..

Igyis egy fém eszkozt hasznal amivel csak kitagitja s mintat vesz s ennyi semmit se csinal mast.

2018. ápr. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%

"Belé fog hatolni" - MIVAN?! KI hatol belé? Senki, és ha az én párom ilyen ostoba lenne, már rég kidobtam volna...


Nevetséges vagy.

2018. ápr. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%
Beszéljétek meg ezt és menjen női orvoshoz.
2018. ápr. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!