Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mensikor az éjjel fegyülemlett...

Mensikor az éjjel fegyülemlett vér reggel egyszerre folyik ki? Nem áztok át mikor megindul?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 4. 06:43
 1/8 anonim válasza:
97%
Ahogy felkel az agybol rendesen erzem hogy egy jo nagy adag kifolyik belolem. Nyilvan ejszakara is hasznalok betetet vagy tampont igy nem azok at. A reggeli pisilesnel is kb piros az egesz wc😀
2018. ápr. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Igen, felkeléskor folyik ki. Én tampont használok éjszakára is (ügyelek az alvás közbeni cserére), így nem ázok át.
2018. ápr. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagy éjszakai Always Classic és nincs gond. Olyan mint egy nagy pellus de legalább nincs gond. Éjszaka úgy se látja senki.
2018. ápr. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én este is vérzek az első két napon, úgyhogy két betéttel alszok, abból is az éjszakai extra hosszút használom. Az egyiket annyira hátra teszem, hogy majdnem a derekamig ér, akkor nem szokott gond lenni. Általában az a baj, hogy hanyatt fekszek, és hátrafolyik, de ha ott a betét, akkor okés.
2018. ápr. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Én mikor havim van a első 2 éjszakát terhesség utáni pelenka szerű inkontinencia betétet használok.ha nincs normál pelenka mert rengeteg vér van a első 2 nap. Ha tehetem felkelés után még 1-2 órát fekve maradok s összeszoritott lábbal megyek wc-re mert olyan mint a vízesés nkm.
2018. ápr. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

?


Éjjel is folyik minimális, de reggel sem vízesés.

2018. ápr. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem reggel sem nagyon szokott kifolyni.

Inkább amikor mozgok/futok.

2018. ápr. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is reggel szokott sok kijönni egyszerre. Átázni nem szoktam, mert éjszakai betétem van, az meg sokat elbír. Az a lényeg, h szorosan a helyén legyen, így nem tud semerre lefolyni a betétről, így az egészet felszívja pár perc alatt. Érzem, amint megindul, amikor kifolyik, érzem ahogy a betét felületén felgyülemlik, ez picit olyan, mimtha bepisiltem volna, aztán eltelik pár perc, és a betét felszívja az egész adagot. Régebben én is rohantam egyből a wc-re, de sosem értem ki időben, elkezdett kifolyni, amiből aztán jutott a betétre, a padlóra, és a wc is tiszta véres lett, nem győztem takarítani magam után... :/Ezért az utóbbi időben inkább azt csinálom, h felkelek, felülök az ágyban, érzem, h elkezd folyni, addig elszívok egy cigit, megvárom míg minden kijött, és a betét is fszívott mindent, és csak azután megyek el kivenni a betétet, aztán letusolok, és berakok egy tisztát. Így azért sokkal kultúráltabb, mert csak a betét lesz mocskos, nem pedig a fél fürdőszoba, és takarítani sem kell utána, csak a koszos betétet kidobni.
2018. júl. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!