Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért folyik ki reggel sárgás...

Miért folyik ki reggel sárgás vizes folyadék, ha este a barátommal vagyok?

Figyelt kérdés
Háromnegyed éve voltam először fiúval. Most van egy barátom, a múlt héten együtt voltunk este és reggelre olyan volt a bugyim mintha bepisiltem volna, csak sárgásabb színű volt. Amikor felálltam még egy kevés jött, aztán fürdés után már nem volt semmi. Most megint összejöttünk és reggelre ugyanez volt. Talán allergiás lehetek az óvszer anyagára?? Vagy azért van ez mert még nem tágult ki rendesen és elmúlik majd?? Nem viszket, nem fáj semmi. Csak nagyon ciki, hogy reggelre ott egy kis tócsa. :( Nem tudom mi lehet ez?
2010. dec. 7. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
talán ondó?
2010. dec. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem! Írtam, h használunk óvszert, nem lyukadt ki!
2010. dec. 7. 16:05
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem attól van, hogy már rég voltál pasival, és megsérült a nyálkahártyád kicsit, és a vér keveredik a folyásoddal. vagy nem tudom hogy fogalmazzam, ilyen nekemis volt.
2010. dec. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még nem hallottam/tapasztaltam hasonlót, de szerintem ez nem normális. Akár fertőzésre is utalhat szerintem, keress fel orvost.
2010. dec. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!