Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rovidebb mestruacios ciklus?

Rovidebb mestruacios ciklus?

Figyelt kérdés

Eddig szinte mindig 25-27 napos ciklusaim voltak.

Elozo honapban 19 napra most meg 17 napra jott meg.Ez mitol lehet?

22/L


2018. ápr. 4. 09:59
 1/6 A kérdező kommentje:
A verzes idohossza es mennyisege/szine a szokasos
2018. ápr. 4. 10:02
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy gond van. Viszont én a helyedben megnézetnem magamat nőgyógyásszal.
2018. ápr. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha megint ilyen rövid idő múlva jön meg, akkor szerintem is menj el nőgyógyászhoz. Valószínűleg valami hormonális ok állhat a háttérben, ami lehet, hogy csak átmeneti, de nem biztos. Bár ha mondjuk mostanában sokat stresszelsz, vagy volt valamilyen betegséged, attól is lehet.
2018. ápr. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
19 es 17 nap az nagyon rovid! En mindenkepp elmennek orvoshoz a helyedben, valami hormon problema lehet. Jobb ha kideritik mitol van.
2018. ápr. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Eddig ha jol emlekszem 1x jott meg kb 20 napra,de akkor fel foltam erosebben fazva,most csak epp egy kicsit voltam meghulve,eddig nem okozott ilyen problemat egy kis natha.
2018. ápr. 4. 21:00
 6/6 A kérdező kommentje:
Egy aprocska ciszta volt a gond :( szerencsere semmi veszelyes
2018. ápr. 9. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!