Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A használt tampont/betétet mi...

A használt tampont/betétet mi miatt kell visszacsomagolni az új csomagolásába vagy wc-papírba? Mi értelme van?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 8. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán azt szereted, ha bűzölög a kuka, és ha más is dob ki szemetet, akkor a véres cuccaidat lássa a kuka tetején, mikor felnyitja? Az igényesség, diszkréció miatt kell.
2018. ápr. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
99%
Ahogy az első írja... mások ne lássák és ne legyen vérszag.
2018. ápr. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Nekem van egy lány testvérem.. Egyszer úgy hagyta a kuka tetején, azt hittem elájulok... 28/F
2018. ápr. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Mert senkit nem érdekel más véres cucca, diszkréció. Valamint az se probléma ha nem árasztja magàból a szagot.
2018. ápr. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Na és a higiénia miatt is. Az ilyesmit nyáron a legyek is belepik, télen meg a csótányok
2018. ápr. 10. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem attól, h a használt betétemet beletekerem az új csomagolásába, még ugyanúgy lesz neki szaga, mert az nem zár légmentesen. Szerimtem inkább a látvány miatt, illetve, h ne ragadjon hozzá mindenhez. Egyszer úgy jártam, h kivettem az utolsó betétemet, alig volt rajta pár csepp vér 5 óra után is, így nem raktam másikat már, ezért nem tudtam mibe beletekerni, csak úgy összetekertem, és kidobtam. Pár nap múlva, mikor ürítettem a fürdőben a szemetest, a betét felragat a kuka oldalára, alig győztem levakarni. Na azóta tekerem bele wc papírba az utolsó betétemet is nehogy véletlen olyan helyre tapadjon, ahova nem igazán kellene.
2018. aug. 6. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%
6 esetleg ne dobd ki a legelső betét csomagolását, így marad az utolsónak is...istenem
2018. szept. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!